#
#
اخبار اقتصادی بورس

ثبت رکوردهای تولید سایپا در روزهای آخر

ثبت رکوردهای تولید سایپا در روزهای آخر
کد: 34304   تاریخ انتشار :۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷

براساس آمار شرکت سایپا با اعمال تغییرات در رویکرد سازمانی خود توانست رکورد تولید و تحویل خودرو در اسفندماه را به نام خود ثبت کند.

  • به گزارش TSEpress  «سید جواد سلیمانی» افزود: با وجود همه محدودیت‌ها، سایپا توانست ضمن اجرای یک برنامه تولیدمحور، تیراژ روزانه خود را به بیش از ۲۲۰۰ دستگاه برساند.
  • وی ادامه داد: تولید خودرو در گروه سایپا در ۲ ماهه پایانی سال، افزایش یافت و در اسفندماه نیز رکورد تولید هفت‌ماهه این گروه شکست که این موضوع موجب تسریع در تحویل خودروهای مشتریان، کاهش قیمت محصولات سایپا در بازار، حفظ اشتغال کارکنان این صنعت و رونق فعالیت قطعه‌سازان شد. ‎سلیمانی بیان کرد: التهاب بازار خودرو در سایه همین سیاست‌ها، در روزهای اخیر به کنترل درآمد و شاهد کاهش دست‌کم، ۱۰ درصدی قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد بودیم.
  • به گفته وی با رشد فزاینده تولید در سال ۱۳۹۷، بخش بزرگی از نیروی انسانی تعدیل‌شده در صنایع قطعه‌سازی، به چرخه تولید بازگشتند و خطوط قطعه‌سازان با تحرک بیشتری، فعالیت خود را ادامه داد.
  • سلیمانی افزود: با عرضه بیشتر خودرو به بازار، قیمت محصولات سایپا بیش از پنج میلیون تومان کاهش یافت. وی با اشاره به برنامه سایپا برای جایگزینی خودروهای معوقه خارجی با محصولات داخلی، گفت: با استفاده از سبد محصولات کنونی و یا تحویل خودروهای جدید در سال آینده، از تمام ظرفیت خود برای جلب رضایت کامل مشتریان استفاده می کنیم.

بازار سرمایه   بورس تهران   خساپا   سایپا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.