#
#
اخبار اقتصادی بورس

رکورد شکنی مجدد در ذوب آهن اصفهان

رکورد شکنی مجدد در ذوب آهن اصفهان
کد: 35249   تاریخ انتشار :۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶

تلاشگران ذوب آهن اصفهان در سال رونق تولید و برای تحقق ۳ میلیون تن تولید در سال ۱۳۹۸  ، سومین رکورد تولید را به ثبت رساندند

به گزارش TSEpress پس از ثبت دو رکورد تولید روزانه در ماه گذشته ، با همت تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی ، رکورد جدید تولید ماهانه نیز در اردیبهشت ماه با تولید ۲۴۴ هزار و ۱۴۴ تن چدن با دو کوره بلند به ثبت رسید . رکورد قبلی تولید ماهانه تولید با دو کوره بلند شماره ۲ و ۳ معادل ۲۳۲ هزار و ۸۲۹ تن بوده است .

  • مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت چهارشنبه اول خرداد ماه در نشستی با معاون و مدیران حوزه بهره برداری ، ضمن تبریک این موفقیت به کلیه کارکنان شرکت گفت : این موفقیت حاصل یک کار تیمی است و در شرایطی حاصل شد که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم .
  • وی افزود : تحریم ها ایجاد مانع می کند اما بازدارنده نیست و قطعاً با روحیه ای که هم اکنون برای افزایش تولید در این مجتمع عظیم صنعتی ایجاد شده ، با وجود همه مشکلات می توانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم .
  • مدیرعامل شرکت تصریح کرد : خوشبختانه ، در ذوب آهن اصفهان شرایط برای تولید فراهم است و اگر به ظرفیت اسمی تولید نرسیده ایم ، به دلیل کمبود مواد اولیه به ویژه سنگ آهن می باشد .
  • مهندس یزدی زاده گفت : ذوب آهن اصفهان با این حجم تولید ، اشتغال زایی و مسئولیت اجتماعی که به ویژه در حوزه معادن زغال سنگ به عهده دارد ، نباید این چنین با مشکل تامین سنگ آهن مواجه باشد و در این خصوص ، تدبیر مسئولین چاره ساز خواهد بود .

بورس تهران   ذوب   ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.