#
#
اخبار اقتصادی بورس

"وگستر"؛ تمرکز سرمایه گذاری از بلندمدت به کوتاه مدت

کد: 37177   تاریخ انتشار :۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۲

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان در صورت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس از افزایش ارزش پرتفوی بورسی ۳۱۴میلیارد و ۲۷۴میلیون ریالی آن خبر داد.

  • به گزارش TsePress شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۶ماهه سود هرسهم را ۴۷۹ریال اعلام کرد.
  • این شرکت سود عملیاتی طی مدت مورد گزارش را ۱۹۱میلیارد ریال، سود خالص را ۱۹۱میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲۰میلیارد و ۶۴میلیون ریال منتشر کرده است.
  • از سوی دیگر "وگستر" در صورت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس از افزایش ارزش پرتفوی بورسی ۳۱۴میلیارد و ۲۷۴میلیون ریالی آن خبر داد.
  • همچنین بهای تمام شده در این دوره با رشد ۵۷میلیارد و ۸۲۳میلیون ریالی به مبلغ ۴۴۸میلیارد و ۲۶۴میلیون ریال رسیده است. ارزش بازار پرتفوی بورسی آن نیز با رشد ۳۷۱میلیارد و ۶۳۹میلیون ریالی به مبلغ ۷۶۲میلیارد و ۵۳۸میلیون ریال ریال بالغ شده است.
  • "وگستر" در گزارش منتشر شده خود کل مبلغ واگذاری طی دوره مورد گزارش را ۷۹۵میلیاردو ۲۴۳میلیون ریال اعلام کرد که سود این واگذاری به ۱۸۱میلیارد و ۱۸۱میلیون ریال رسید. همچنین در این دوره سهام خریداری شده در بورس به مبلغ ۶۷۱میلیارد ریال رسید.
  • این شرکت در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرده که با توجه به استراتژی هیات مدیره شرکت، تمرکز سرمایه گذاری از بلندمدت به کوتاه مدت صورت پذیرفته و این روند ادامه دارد. همچنین در برنامه‌های با اهمیت خود برای دوره مالی ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ اعلام کرد که قصد دارد فعالیت‌های مرتبط با موضوع اصلی شرکت یعنی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار را بیشتر از گذشته داشته باشد.

بورس تهران   وگستر   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.