#
#
اخبار اقتصادی بورس

شکست سه رکورد تاثیر گذار در فولاد هرمزگان

شکست سه رکورد تاثیر گذار در فولاد هرمزگان
کد: 39587   تاریخ انتشار :۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۵

مدیرعامل فولاد هرمزگان از تحقق تولید ۱۴۶۰۱۰۶تن محصول اسلب در این شرکت در سال ۹۸ خبر داد و تصریح کرد: سودآوری اصلی ترین رکن شرکت است.

  • به گزارش TsePress مهندس ارزانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان در تشریح موفقیت این شرکت در تولید اسلب به روابط عمومی فولاد هرمزگان گفت: نمودار تولید اسلب در فولاد هرمزگان طی سه سال گذشته صعودی بوده به نحوی که در سال ۹۶ با برنامه ریزی دقیق، ترسیم نقشه استراتژی شرکت و هدف گذاری، تولید شرکت از ۱۱۴۱۱۴۷ تن در سال ۹۵ با رشدی ۲۳.۵ درصدی به ۱،۴۰۸،۲۴۴ تن تختال رسید.
  • وی در ادامه گفت: سال ۹۷ با برنامه ریزی دقیق در راستای تحقق اهداف استراتژیک شرکت رکورد سالیانه تولید ۱،۴۴۰،۸۹۸ تن تختال به ثبت رسید که رشد ۲.۳ درصدی نسبت به سال ۹۶ را نشان می دهد.
  • ‎ارزانی در ادامه این چنین گفت: سال ۹۸ اما شرایط بسیار پیچیده تر از گذشته بود. تحریم های آمریکا مستقیما صنعت فولاد را نشانه گرفت؛ به لطف خداوند و نقشه راه قراردادن بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید ملی و رونق تولید و حمایت از شرکت های دانش بنیان و با تکیه بر توان داخل شرکت توانست بسیاری از نیازهای خود را تامین نماید و با تولید ۱،۴۶۰،۱۰۶ تن تختال در سال ۹۸ رشد ۱.۳ درصدی در تولید تختال را نسبت به سال ۹۷ رقم بزند. وی با اشاره به عملکرد بسیار مطلوب همه واحدهای ستادی و عملیاتی در سال ۹۸ گفت: در حوزه تناژ فروش نسبت به سال ۹۷، در بخش صادرات رشد ۴۰ درصدی و در مجموع فروش داخلی و صادراتی به رشد ۱۳ درصدی دست یافتیم.
  • رشد درآمد فروش در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ به میزان ۶۴ درصد افزایش داشته است. ‎مدیر عامل فولاد هرمزگان در پایان از کلیه همکاران خود در فولاد هرمزگان در تمامی بخش ها و قسمت ها تشکر کرد و گفت: ضروری است عزم و اراده خود را بر این استوار نمائیم که نتیجه مطلوب و نهایی را از این ظرفیت سازی و تولید بسیار خوبی که صورت پذیرفته است در قالب سودآوری که اصلی ترین رکن شرکت است محقق سازیم و این موضوع زمانی قابل حصول است که کلیه همکاران در حوزه های کاری خود نسبت به مدیریت هزینه ها و کنترل و پایش مستمر آن با سرلوحه قرار دادن رعایت موارد ایمنی و انجام کار به صورت ایمن و بر اساس گردش کارها و دستور العمل ها اقدام نمایند

بورس تهران   فولاد هرمزگان   هرمز   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.