#
#
اخبار اقتصادی بورس

مدیرعامل تاصیکو: تمامی اقدامات در راستای حفظ سهام سهامداران باید با نهایت دقت در دستور کار کمیته سهام قرار گیرد

مدیرعامل تاصیکو: تمامی اقدامات در راستای حفظ سهام سهامداران باید با نهایت دقت در دستور کار کمیته سهام قرار گیرد
کد: 39889   تاریخ انتشار :۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸

جلسات کمیته سهام و کمیته راهبردی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین وابسته به شستا با حضور تمامی اعضا برگزار شد و مدیر عامل تاصیکو بر ادامه تلاش های جهادی صنعتگران و معدنکاران تاکید کرد.

  • جلسات کمیته سهام و کمیته راهبردی با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران در شرکت سرمایه گذاری صدر تامین برگزار شد.
  • غلام رضا سلیمانی ابتدا در جلسه کمیته سهام گفت: تمامی اقدامات در راستای حفظ سهام سهامداران باید با نهایت دقت در دستور کار کمیته سهام قرار گیرد و تحلیل های ارائه شده از سوی کمیته برپایه علمی و اجرایی باشد چراکه ما تعهد داریم در راستای توسعه و پایداری صنعت، معدن و ... برنامه های کلان را اجرایی کنیم.
  • وی اظهار داشت: برپایه سیاست های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مجموعه تاصیکو تا به امروز حرکت کرده است و تیم های کارشناسی در کمیته سهام نیز عملکرد قابل قبولی در مجموعه بزرگ صدر تامین داشته اند.
  • مدیرعامل تاصیکو بیان داشت: صنعتگران و معدنکاران خانواده صدر تامین از ابتدای سال حرکت جهادی خود را همانند سال های گذشته آغاز و سرلوحه کار قرار داده اند. باید توجه داشته باشیم این حرکت جهادی در سال جهش تولید موجب شکوفایی بیش از پیش این حوزه ها می شود.
  • وی اظهار داشت: در سال ۱۳۹۸ مجموعه اقدامات قابل توجهی در مجموعه صدر تامین رقم خورده است و به سهامداران تاصیکو باید اعلام کرد که موتور حرکت این شرکت سرمایه گذاری روشن است و ما از هیچ اقدامی در راستای منافع آنان و کارگران خانواده تامین اجتماعی کوتاهی نخواهیم کرد.
  • همچنین در جلسه کمیته سند راهبردی تاصیکو نیز غلام رضا سلیمانی بار دیگر بر توان حداکثری برای ارائه سند راهبردی صدر تامین تاکید و گفت این سند بیانگر آن است که همکاران ستادی و شرکت های تابعه چه اقداماتی را در راستای چه اهدافی باید در دستور کار قرار دهند. براین اساس جلسات کمیته راهبردی باید همانند امروز باحضور تمامی اعضا برگزار و سند نهایی اعلام و اجرایی شود.
  • وی خاطر نشان کرد: ایران اسلامی از پتانسیل های بالای معدنی و فلزی برخوردار است و ما به عنوان یک هلدینگ تخصصی در این زمینه با اقدامات کارشناسی شده که قابلیت اجرایی داشته باشد در تلاش هستیم این پتانسیل ها را بهره گیری و خبر های خوشی را به مردم عزیز ایران بدهیم.
  •  حمزه وکیلی، معاونت نظارت بر شرکت ها نیز در این جلسه ضمن تاکید بر اصول حرفه ای در سهام و سهامداری بیان داشت: نهاد های بالا دستی مسیر را مشخص کرده اند و ما با اجرای سیاست های آنان و همچنین با تکیه بر اعضای کمیته سهام می توانیم در سال ۱۳۹۹ گام های اساسی در راستای پرتفوی صدر تامین برداریم.
  • گفتنی است در این جلسه نیز علاوه بر اعضای ستاد تاصیکو، مشاوران در تمامی بخش ها حاضر و نظرات اعضا و مشاوران ثبت و در دستور بررسی قرار گرفت.

بورس تهران   تاصیکو   صدر تامین   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.