#
#
اخبار اقتصادی بورس

تکمیل فاز دوم توسعه فولاد کاوه جنوب کیش

تکمیل فاز دوم توسعه فولاد کاوه جنوب کیش
کد: 40320   تاریخ انتشار :۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۸

مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس با اشاره به رکوردزنی فولاد کاوه جنوب کیش در تولید شمش فولادی طی فروردین ماه امسال، جزئیاتی از زمان بهره برداری از فاز دوم این شرکت را تشریح کرد.

  • به گزارش TsePress محمد اتابک با اشاره به رکورد زنی دوباره تولید در فولاد کاوه جنوب کیش اظهار کرد: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش که در سال گذشته توانسته بود رکوردهای تولید فولاد خود را ارتقاء دهد، در فروردین ماه امسال نیز توانست با یک رکورد جدید در تولید شمش فولادی، میزان تولیداتش را از ظرفیت اسمی فراتر ببرد.
  • مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس وابسته به بنیاد مستضعفان ادامه داد: این رکوردزنی تولید در شرایطی بود که مهندسان و کارگران تلاشگر این شرکت، با رعایت پروتکل های بهداشتی در برابر شیوع کرونا، موفق شدند طی فروردین ماه، یکصدهزار و ۵۱۶ تن شمش فولادی، تولید کنند.
  • وی با بیان اینکه این میزان تولید در فروردین ماه امسال، فراتر از ظرفیت اسمی این شرکت بود افزود: همچنین در ۱۲ ماه سال گذشته نیز، یک میلیون و ۱۵۷ هزار تن فولاد در این شرکت تولید شد که رکورد تولید سالانه فولاد کاوه جنوب کیش را ۱۴.۷ درصد افزایش داد.
  • اتابک با اشاره به طرح های توسعه ای در فولاد کاوه جنوب کیش گفت: در حال حاضر تست های سرد فاز دوم این شرکت رو به اتمام است و در بهار امسال بهره برداری آزمایشی از فاز دوم انجام خواهد شد.
  • به گفته وی با بهره برداری از فاز دوم، ظرفیت تولید در این شرکت ۲ برابر شده و به ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن خواهد رسید.

بورس تهران   فولاد کاوه جنوب کیش   کاوه   کرونا   ویروس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.