#
#
اخبار اقتصادی بورس

اعلام قیمت‌های جدید خودروها به هفته آینده موکول شد

اعلام قیمت‌های جدید خودروها به هفته آینده موکول شد
کد: 40597   تاریخ انتشار :۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷

طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، تصمیم بر آن شده تا سازمان حمایت با توجه به هزینه های تمام شده و کیفیت محصولات آنالیز قیمتی انواع خودروهای داخلی را تا هفته آینده اعلام نماید.

  • طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار در سومین جلسه بررسی و تعیین قیمت خودرو، قرار بر این شد تا سازمان حمایت با توجه به هزینه‌های تمام شده و کیفیت محصولات، قیمت انواع خودروهای داخلی را تا هفته آینده اعلام کند.
  • پس از آنکه دو جلسه پیشین این ستاد برای تعیین قیمت‌ خودروهای پرتیراژ داخلی در سال جدید به دلیل اختلاف نظر حاضران به نتیجه نرسید، امروز (دوشنبه) سومین جلسه رسمی ستاد تنظیم بازار برای تعیین قیمت خودرو برگزار و برای چندمین بار موضوع قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید مورد بررسی قرار گرفت.
  • دو نشست پیشین کمیته خودرو برای تدوین دستورالعمل قیمت‌گذاری و ارائه به ستاد تنظیم بازار بی‌نتیجه ماند. این اختلاف نظر حاضران در دو جلسه گذشته این کمیته منجر به بلاتکلیف ماندن قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی شده است.
  • تصمیمات امروز ستاد تنظیم بازار که به منظور بررسی دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو و سایر موضوعات برگزار شده بود، در نهایت مطابق مصوبه ستاد تنظیم بازار پس از بررسی گزارشات ارائه و ارسال شده توسط شورای رقابت، سازمان حمایت و معاونت صنایع وزارت صنعت تصمیم گرفته شد تا ظرف یک هفته آینده قیمت‌های جدید خودرو توسط سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان باتوجه به بررسی هزینه‌های تمام شده و کیفیت محصولات، آنالیز قیمتی انواع خودروهای داخلی اعلام شود.

ایران خودرو   بورس تهران   سایپا   شاخص بورس   قیمت خودرو   کرونا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.