#
#
اخبار اقتصادی بورس گزارش روز - شنيده ها

ثبت رکوردهای جدید تولید فولاد مبارکه اصفهان با وجود محدودیت های کرونا

ثبت رکوردهای جدید تولید فولاد مبارکه اصفهان با وجود محدودیت های کرونا
کد: 41126   تاریخ انتشار :۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

معاون بهره برداری شرکت فولادمبارکه از ثبت رکوردهای جدید این شرکت در ناحیه آهن سازی، آهن اسفنجی، نورد سرد، فولاد سبا و ... با وجود محدودیت های کرونا خبر داد.

  • مختار بخشیان با اشاره به دستیابی فولاد مبارکه به رکوردهای جدید تولید در نواحی مختلف، اظهار کرد: فعالان ناحیه آهن سازی توانستند رکورد تولید ۷۱۶ هزار و ۵۰۰ تن آهن اسفنجی در واحدهای احیا را به ثبت برسانند و رکورد قبلی این ناحیه در فروردین ماه با ۷۱۱ هزار و ۵۰۰ تن را، بهبود دهند.
  • وی همچنین افزود: در واحد شهید خرازی ناحیه آهن سازی، نیز رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی به میزان ۲۵۵ هزار و ۷۰۰ تن به ثبت رسید در حالیکه رکورد قبلی این قسمت در فروردین ماه ۲۵۱ هزار و ۶۰۰ تن بود.
  • معاون بهره برداری فولاد مبارکه افزود: در مجتمع فولاد سبا نیز شاهد دستیابی به رکورد تولید ماهیانه کلاف گرم به میزان ۱۳۱ هزار و ۲۰۰ تن بودیم تا رکورد قبلی این مجتمع که در فروردین امسال ۱۲۷ هزار و ۱۹۶ تن بود، افزایش یابد.
  • وی تصریح کرد: همکاران نورد سرد نیز از این دومینوی رکورد با تولید ماهیانه ۵۳ هزار و ۷۰ تن محصول در بازپخت شماره ۲ و در زنجیره قلع اندود، رکورد تولید ماهیانه خط تمپر به میزان ۱۳۰۰۷ تن، خط قلع اندود به میزان ۱۰۲۴۲ تن و خط برش قلع اندود ۱ به میزان ۴۸۳۸ تن به جمع رکوردهای اردیبهشت ماه اضافه شدند.
  • بخشیان گفت: در ماه های ابتدایی سال به دلیل شرایط خاص تولید و مواجهه با کرونا ویروس، محدودیت هایی در این شرکت ایجاد شد، اما با همکاری تمام کارکنان، کارگران، شرکت های پیمانکاری و پشتیبانی به رکوردهای جدید دست یافتیم.
  • به گزارش دنیای معدن و به نقل از شرکت فولاد مبارکه اصفهان، همچنین در سال جهش تولید و در اردیبهشت امسال مقدار ۸۵۴ هزار و ۸۶۰ تن محصولات این شرکت به مقصد مشتریان فولاد مبارکه حمل شد که دستیابی به این رکورد نسبت به رکورد قبلی (اردیبهشت ۹۸) بیش از ۱۲ درصد افزایش داشته است.

بورس تهران   شاخص بورس   فولاد   فولاد مبارکه اصفهان   کرونا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.