#
#
اخبار اقتصادی بورس

زمان عرضه اولیه «غزر» را بورس باید تعیین کند

زمان عرضه اولیه «غزر» را بورس باید تعیین کند
کد: 41362   تاریخ انتشار :۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۸

مدیرعامل شرکت زر ماکارون گفت: افزایش قیمت ماکارونی در بازار باعث تعویق در عرضه اولیه شد چرا که این افزایش قیمت در کدال ابهاماتی ایجاد می‌کرد که باید اطلاعاتی نسبت به آن اصلاح می‌شد پس از انجام این اقدمات عرضه اولیه غزر انجام خواهد شد.

 • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس» محسن امینی در بازدید اصحاب رسانه از خط تولید هلدینگ زر با بیان اینکه تمام محصولات این شرکت صادرات محور است، گفت: ۱۰ درصد کل تولیدات هلدینگ به صادرات می‌رسد که البته سیاست ما صادرات به کشورهای دوردست است و صادرات به کشورهای همسایه را فرصت می‌دانیم و نه افتخار.
 • وی درباره احتمال افزایش سرمایه در شرکت زر اظهار داشت: این موضوع در مجمع مطرح می‌شود و اگر مورد موافقت قرار گرفت نسبت به افزایش سرمایه اقدام می‌کنیم.
 • مدیرعامل شرکت زر ماکارون ادامه داد: میزان افزایش تولید این مجموعه ۷۰ هزار تن بوده است.
 • امینی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر تعویق عرضه اولیه غزر در بازار دوم بورس تهران گفت: افزایش قیمت ماکارونی در بازار باعث تعویق در عرضه اولیه شد چرا که این افزایش قیمت در کدال ابهاماتی ایجاد می‌کرد که باید اطلاعاتی نسبت به آن اصلاح می‌شد پس از انجام این اقدمات عرضه اولیه غزر انجام خواهد شد.
 • وی با اشاره به اعلام زمان عرضه اولیه گفت: زمان مجدد عرضه اولیه نماد غزر را بورس باید تعیین کند.
 • امینی تاکید کرد: با ورود هلدینگ زر به بورس تمام مجموعه‌ها از حالت اداره اشخاص حقیقی در آمده و این موضوعات برطرف می‌شود.
 • وی درباره میزان بازدهی سرمایه در عرضه اولیه اظهار داشت: سود هر سهم ۳۰۰ تومان خواهد بود و پس از عرضه اولیه مجمع تشکیل می‌شود بنابراین سود در عرضه اولیه که چند روز آینده خواهد بود به تمام سهامداران تعلق می‌گیرد.
 • امینی درباره افزایش قیمت ماکارونی در بازار گفت:‌ هنوز هم ماکارونی در سبد غذایی ارزان‌ترین کالا برای خانواده پنج نفره است و قیمت حال حاضر ماکارونی قیمت بالایی نیست و هنوز کف قیمت را رعایت کردیم.
 • وی با تاکید بر اینکه مشکلی در بحث ارزش‌گذاری این مجموعه برای عرضه اولیه وجود ندارد، گفت: اگر این مجموعه یک مجموعه پتروشیمی بود پذیرش راحت‌تری در بازار سرمایه داشتیم چرا که هنوز شناخت بالایی از این صنعت در بازار سرمایه وجود ندارد.
 • امینی با اشاره به تامین ماشین آلات به روز از اروپا در شرایط تحریم اظهار داشت: در هر شرایطی توانستیم نیازهای خط تولید را تامین و صادرات خود را ادامه دهیم به طوری که حتی برای ادامه و افزایش صادرات برند محصول را هم تغییر می‌دهیم.
 • امینی افزود: در حال حاضر ۵۰ میلیارد تومان از سهام شرکت را در قالب سهام ترجیهی به کارکنان به صورت رایگان ارائه کرده‌ایم.

بورس تهران   زر ماکارون   غزر   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219