#
#
اخبار اقتصادی بورس

اجرای طرح کمباین نیمه سنگین

اجرای طرح کمباین نیمه سنگین
کد: 41596   تاریخ انتشار :۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۵

معاون امور صنایع وزارت صمت با تاکید بر توسعه صنایع ساخت محور در کشور گفت: قابلیت ساخت هفتاد درصد از تجهیزات صنایع پالایشگاهی، پتروشیمی و نیروگاهی در داخل کشور وجود دارد .

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس»  مهدی صادقی نیارکی در جریان بازدید از تعدادی از صنایع مهم استان نظیر شرکت ماشین سازی اراک، کمباین سازی و واحد صنعتی تولید محصولات دارویی افزود : استان مرکزی با برخورداری از واحدهای تولیدی ماشین‌سازی، ساخت و تجهیزات، قطب ساخت تجهیزات صنعتی کشور محسوب می‌شود.
  • صادقی نیارکی با اشاره به مزیت های صنعت کمباین سازی اظهار کرد: شرکت کمباین‌سازی کشور را از نظر تامین کمباین‌های برنج به صورت صد در صد بی‌نیاز می‌کند.
  • وی تصریح کرد: محصول کمباین برنج به سبد تولید محصولات کمباین‌سازی اضافه شده و این شرکت در کنار تولید کمباین‌های کشاورزی این محصول را نیز روانه بازار خواهد کرد.
  • معاون وزیر صنعت تاکید کرد: طرح جدید کمباین برنج از نمونه‌های موفقی است که در کمباین سازی در حال انجام است، طرح تولید کمباین نیمه سنگین نیز تا سال آینده کلید خواهد خورد.

بورس تهران   تکمبا   کمباین سازی ایران   

نظرات(1)

  1. ناهید کاوسی گفت:

    سلام. مرسی بابت تکمیل و فعالان این سهم.
    ممنون می شیم اگه خبر افزایش سرمایه از سهم#تکمبا داده بشه که سهامداران با دل مطمئن تری سهامداری و خرید کنند

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70