#
#
اخبار اقتصادی بورس

بررسی و پیگیری مشکلات شرکت پلی اکریل با دستور دستگاه قضایی اصفهان/ اقدامات مجرمانه در این شرکت محرز شده است

بررسی و پیگیری مشکلات شرکت پلی اکریل با دستور دستگاه قضایی اصفهان/ اقدامات مجرمانه در این شرکت محرز شده است
کد: 42211   تاریخ انتشار :۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸

رییس کل دادگستری استان اصفهان با بیان اینکه شرکت پلی اکریل در تأمین مواد اولیه نساجی و تولید فرش کشور در سنوات گذشته با مشکلاتی مواجه شده است، گفت: دستگاه قضایی بررسی و پیگیری مسایل آن را در دستور کار قرار داده که عمده دلایل مربوط به سوءمدیریت در روند کاری است.

  • محمد رضا حبیبی در جلسه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: شرکت پلی اکریل اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدی و صنعتی مهم در خاورمیانه که در تأمین مواد اولیه نساجی و تولید فرش کشور فعالیت دارد طی سنوات گذشته با مشکلاتی مواجه شده است.
  • حبیبی در ادامه عنوان کرد: در تحقیقات به عمل آمده وقوع برخی از اقدامات مجرمانه در این شرکت محرز شده ولیکن عمده دلیل مربوط به سوءمدیریت در روند کاری آن است.
  • این مقام قضایی در استان اصفهان اظهار کرد: در این جلسه با طرح ابعاد و زوایا و بیان گزارشات جمع آوری شده از عملکرد این شرکت
  • تصمیمات مهمی در راستای رفع مشکلات آن اتخاذ شد.
  • لازم به ذکر است شرکت پلی‌اکریل اصفهان یا شرکت پلی‌اکریل ایران، یکی از مجتمع‌های صنعتی ایران در استان اصفهان است.
    تولیدات این کارخانه شامل انواع نخ و الیاف پلی‌استر، انواع الیاف اکریلیک شامل الیاف اکریلیک فرشی، پتویی و تاپس پلی‌استر است. این شرکت شامل کارخانه پلی‌استر، کارخانه اکریلیک ۱، کارخانه تاپس، کارخانه GF و شرکت الیاف زاینده‌رود است.
  •  پیشتر حجت الاسلام و المسلمین درویشیان، رییس سازمان بازرسی کل کشور از کارخانه پلی اکریل اصفهان بازدید کرد و در پی آن مدیر کارخانه و نماینده کارگران به بیان مشکلات و دغدغه‌های کارگران و وضعیت فعلی کارخانه پرداختند. آن‌ها ضمن تشکر از توجه قوه قضاییه به واحد‌های تولیدی از رئیس سازمان بازرسی کل کشور خواستند تا در جهت فعال شدن این واحد تولیدی کمک کند.
  • حجت الاسلام درویشیان در این بازدید گفت: یکی از رویکرد‌های مهم قوه قضاییه حمایت از تولید و کارآفرینی است و یکی از ماموریت‌ها و اولویت‌های سازمان بازرسی کل کشور نیز با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید و سرمایه گذاری است و این کارخانه نیز که ماده اولیه بسیاری از واحد‌های تولیدی را تامین می‌کند، از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.

بورس تهران   پلی اکریل   شپلی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219