#
#
اخبار اقتصادی بورس

ورود ۳ شرکت هلدینگ پتروفرهنگ به بازار سرمایه

ورود ۳ شرکت هلدینگ پتروفرهنگ به بازار سرمایه
کد: 42286   تاریخ انتشار :۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۴

مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ از ورود پتروشیمی مروارید به بورس خبر داد و گفت: پتروشیمی‌های کیمیای پارس خاورمیانه و سبلان به‌عنوان طرح‌های جهش دوم صنعت پتروشیمی نیز با فراهم شدن شرایط در آینده بورسی خواهند شد.

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس»   به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرضیه شاهدایی با اعلام این خبر اظهار کرد: ورود شرکت‌های زیرمجموعه و حتی هلدینگ پتروفرهنگ به بورس یکی از اهداف اصلی این شرکت است و خوشبختانه همه مراحل ورود پتروشیمی مروارید به فرابورس انجام شده و در حال پیگیری است. گام بعدی ورود پتروشیمی‌های کیمیای پارس خاورمیانه و سبلان به بورس خواهد بود. با ورود شرکت‌ها به بورس، ارزش نهایی شرکت‌ها برای سهامداران که معلمان و فرهنگیان هستند، مشخص می‌شود.
  • وی اظهار کرد: طرح‌های پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه و سبلان به عنوان طرح‌های جهش دوم صنعت پتروشیمی در برنامه افتتاح امسال قرار دارند و بقیه طرح‌های پتروفرهنگ پس از سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری خواهند رسید. پس از ورود کیمیای پارس خاورمیانه به مدار تولید، پتروشیمی سبلان با ۹۴ درصد پیشرفت به‌زودی وارد مرحله پیش‌راه‌اندازی و راه‌اندازی می‌شود. هلدینگ پتروفرهنگ و انرژی سپهر تمامی توان و نیروها را برای به تولید رساندن طرح سبلان در موعد زمان‌بندی‌شده دارد.

بورس تهران   عرضه اولیه   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219