#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش سهام شناور سرمایه‌گذاری امید تا ۲۵ درصد

افزایش سهام شناور سرمایه‌گذاری امید تا ۲۵ درصد
کد: 42919   تاریخ انتشار :۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴

معاون امور بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی از افزایش عرضه سهام شناور شرکت سرمایه‌گذاری امید در بورس تا رسیدن به ۲۵ درصد سهام شناور خبر داد.

  • عباس معمارنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت عرضه بلوکی سهام شرکت سرمایه‌گذاری امید در بورس،‌گفت: بلوک ۱۷ درصدی سرمایه‌گذاری امید در نماد «وامید» ارائه شد، اما خریداری پیدا نشد و قصد داریم هفته آینده دوباره سهام عمده شرکت سرمایه‌گذاری امید را به اندازه ۵۰ درصد به علاوه یک سهم را ارائه کنیم و از طریق مزایده در بورس به فروش برسانیم.
  • معاون امور بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ‌در راستای تکلیف دولت، قصد داریم میزان سهام شناور شرکت سرمایه‌گذاری امید را که اکنون در بورس حدود ۶ درصد است را تا سقف ۲۵ درصد افزایش دهیم و اگر کسری در این زمینه وجود داشته باشد بانک سپه و سایر سهامداران سرمایه‌گذاری امید نسبت به عرضه سهام به صورت خرد تا سقف ۲۵ درصد کمک می‌کنند.
  • معمارنژاد تأکید کرد: عرضه سهام سرمایه‌گذاری امید در راستای افزایش عمق‌بخشی به بازار بورس و همچنین عرضه سهام زیرمجموعه بانک‌های دولتی انجام می‌شود.

بورس   وامید   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219