#
#
اخبار اقتصادی بورس

عرضه فولاد به هیچ وجه از بورس کالا خارج نخواهد شد

عرضه فولاد به هیچ وجه از بورس کالا خارج نخواهد شد
کد: 43106   تاریخ انتشار :۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۳

حسین مدرس‌خیابانی گفت: دولت به هیچ وجه قصد خروج فولاد از بورس کالا را ندارد.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  حسین مدرس‌خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت(صمت)، در حاشیه جلسه صبح چهارشنبه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تکمیل و اتمام پروژه‌ها و طرح‌های نیمه تمام در قالب پویش تولید، تداوم امید از جمله دیگر برنامه‌های این وزارتخانه است. در حال حاضر ۴ هزار طرح نیمه تمام با پیشرفت بالای ۸۰ درصد در کشور وجود دارد که تا پایان دولت دوازدهم افتتاح خواهند شد.
  • دولت به هیچ وجه قصد خروج فولاد از بورس کالا را ندارد
  • سرپرست وزارت صمت در پاسخ به پرسشی درباره عدم عرضه شمش فولاد در بورس کالا و گفت: سازو کار بورس مربوط به ماده ۹۵ قانون برنامه توسعه سوم است و دولت به هیچ وجه قصد خروج فولاد از بورس کالا را ندارد؛ بورس یک شبکه توزیع است که در آن اصل شفاف‌سازی وجود دارد.
  • مدرس خیابانی ادامه داد: آنچه اخیرا اتفاق افتاده، افزایش قیمت ارز است؛ بسیاری از صادرکنندگان در این شرایط صادرات خود را افزایش می‌دهند. آنچه که در قالب شیوه‌نامه در این زمینه مورد جمع‌بندی قرار گرفته و ابلاغ شده است، این است که به تناسب صادرات که برای سال کاری برای ما اهمیت بسیاری دارد، کف عرضه برای تامین خوراک اولیه تعیین شود و مازاد نیاز صادر شود.

بورس کالا   فولاد   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219