#
#
اخبار اقتصادی بورس گزارش روز - شنيده ها

تپسی بورسی‌ها را با تخفیف به نمایشگاه می‌رساند

تپسی بورسی‌ها را با تخفیف به نمایشگاه می‌رساند
کد: 47479   تاریخ انتشار :۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

تپسی برای تسهیل رفت و آمد به چهاردهمین نمایشگاه «بورس، بانک، بیمه»، ۳۰% تخفیف در نظر گرفته است. نمایشگاه «بورس، بانک، بیمه» به عنوان یکی از بزرگ‎‌ترین رویدادهای مالی سالانه کشور از ۲ مرداد آغاز شده و تا ۵ مرداد ادامه خواهد داشت.

 
  • بازدیدکنندگان می‌توانند برای استفاده از تخفیف ویژه تپسی، وارد اپلیکیشن شده و از منوی اصلی، کد TAPSIEXH را در بخش کد تخفیف وارد کنند. با وارد کردن این کد، ۳۰% تخفیف تا سقف ۱۰ هزار تومان، به مقصد نمایشگاه بین‌المللی تهران برای کاربران فعال می‌شود که می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه از آن استفاده کنند. این کد، از تاریخ ۲ تا ۵ مرداد برای بازدید از نمایشگاه فعال است.
  • گفتنی است تپسی خرداد ماه سال جاری، به عنوان اولین استارتاپ کشور وارد بورس شد و حالا، خدمات ویژه‌ای را برای نمایشگاه تخصصی بازار سرمایه، در نظر گرفته است.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219