#
#
اخبار اقتصادی بورس گزارش روز - شنيده ها

رشد ۵ برابری سفر بین‌شهری تپسی

رشد ۵ برابری سفر بین‌شهری تپسی
کد: 47646   تاریخ انتشار :۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۸

سفرهای بین شهری، سرویسی جدید از تپسی است که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی از شهری به شهر دیگر سفر کنند. این سرویس که از شهریور ماه ۱۴۰۱ به  سرویس‌های تپسی اضافه شده است،‌ تا پایان تعطیلات نوروز رشد ۵ برابری تعداد سفر را تجربه کرده است.

  • به گزارش روابط عمومی تپسی، سرویس بین شهری در تمامی شهرهای تحت پوشش تپسی فعال است و امکان درخواست سفر از مبدا ۳۲ شهر به هرشهری تا شعاع ۵۰۰  کیلومتری فراهم است؛
  • به گفته روابط عمومی تپسی، برای تامین امنیت راننده و مسافر در سرویس بین شهری، لازم است هر دو کاربر تایید هویت شوند؛ در سمت راننده، تپسی با دریافت تائیدیه صلاحیت سفیر از پلیس در هنگام ثبت نام، هویت و صلاحیت راننده را احراز می‌کند و در سمت مسافر، هنگام ثبت درخواست سفر بین شهری،  از طریق سامانه شاهکار، کد ملی و هویت مسافر را تطبیق می‌دهد. این دو اقدام در کنار پشتیبانی ۲۴ ساعته، گزینه امنیت سفر و قابلیت به اشتراک‌گذاری سفر، اقداماتی است که برای تامین امنیت سفر انجام شده است.
  • قیمت‌گذاری سفرهای بین شهری به صورت هوشمند با الگوریتمی که توسط تپسی توسعه و ایجاد شده است انجام می‌شود و  تابعی از زمان، مسافت و شرایط ترافیکی است.
  • این سرویس، در حال حاضر در اپلیکیشن تپسی، در یک بخش جداگانه در دسترس است.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.