#
#
اخبار اقتصادی بورس

رکورد حمل ریلی به میزان ۲۴۰۰ تن شمش صادراتی شکسته شد

رکورد حمل ریلی به میزان ۲۴۰۰ تن شمش صادراتی شکسته شد
کد: 33047   تاریخ انتشار :۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴

 در راستای اهداف مدیریت عالی شرکت و افزایش توان بارگیری و حمل ریلی محصولات ، رکورد حمل ریلی به میزان ۲۴۰۰ تن شمش صادراتی شکسته شد. 

به گزارش TSEpress  مهندس علیرضا عباسیان مدیر پشتیبانی فروش و خدمات مشتریان با اعلام این خبر گفت :  با تلاش فراوان واحدهای مرتبط کارخانه به ویژه مدیریت های راه آهن و ترابری، فولادسازی، حراست، راهبری ماشین آلات و راهبری و خودروهای سنگین،حمایت معاونین بهره برداری و بازرگانی ، بیست و پنجم آذرماه میزان ۲۴۰۰  تن شمش صادراتی ، به مقصد بندرعباس بارگیری و حمل گردید.
  • وی افزود : حداکثر باری که به صورت روزانه تا کنون تحویل راه آهن جمهوری اسلامی گردیده بود ، ۱۲۰۰ تن می باشد.
  • مدیر پشتیبانی فروش و خدمات مشتریان با اشاره به اینکه برای  بارگیری و حمل روزانه ۲۸۰۰  تن هدف قرار داده شده است تصریح کرد : از آنجا که گسترش حمل ریلی از برنامه های اصلی مدیریت عالی سازمان بوده و صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برای شرکت به دنبال دارد ، لذا هموار کردن مسیر و حذف موانع این مهم جزء اولویت های شرکت می باشد.
  • وی اضافه کرد : در این راستا جهت افزایش بارگیری واگن ها در محوطه انبار شمش جدید، با همت تلاشگران مدیریت نت ساختمان محل بارگیری در کوتاه ترین زمان ممکن توسعه و امکان واگذاری همزمان تعداد بیشتری واگن فراهم گردید که نتیجه آن افزایش تناژ بارگیری به صورت روزانه می باشد.

بازار سرمایه   بورس تهران   ذوب   ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.