#
#
اخبار اقتصادی بورس

ایران خودرو در آستانه رونمایی از یک محصول جدید

ایران خودرو در آستانه رونمایی از یک محصول جدید
کد: 33757   تاریخ انتشار :۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۹

طی چند روز گذشته خبرهای تازه ای از ایران خودرو به گوش می رسد که بر تولید یک محصول تازه با محوریت دانش داخلی تاکید دارد. در همین رابطه ویدیوی از بازدید مسئولان شورای عالی امنیت ملی از ایران خودرو منتشر شده است که بر استفاده از دانش مهندسان ایرانی برای تولید محصولات تازه متمرکز است.

  • به گزارش TSEpress و به نقل از سایت " خودروبانک" در آستانه ۲۲ بهمن به نظر می رسد که ایران خودرو قصد دارد تا با خبری قدرت خود در مهندسی خودروهای ملی را یاد آور شود. هرچند به نظر نمی رسد که با توجه به شرایط کلی صنعت خودروسازی کشور، شانسی برای توسعه یک پلت فرم اختصاصی در چنین مدت زمانی کوتاهی وجود داشته باشد اما به هرحال برای شرکتی که مدت هاست به ساخت چند سدان ساده بر پایه فیس لیفت هایی از پژو ۴۰۵ و سمند بسنده کرده، هر گونه توسعه و نو آوری ای می تواند حائز اهمیت باشد.
  • برخی گمانه زنی ها بر طراحی یک کراس اوور استوار است که البته با توجه به زبان طراحی خانواده دنا و انتشار برخی رندرهای غیر رسمی از چنین خودرویی، می توان آن را پروژه ای هیجان انگیز توصیف کرد.
  • حال باید منتظر ماند و دید که در شرایط اقتصادی فعلی، سرنوشت این قدرت نمایی تازه ایران خودرو چه خواهد شد و آیا این شرکت در شرایط تحریم، از شانسی برای توسعه یک خودرو مستقل و جدید برخوردار است یا خیر؟

ایران خودرو   بورس تهران   خودرو   

نظرات(2)

  1. حسین رجبی گفت:

    قشنگه قیمتش چنده

  2. حسین رجبی گفت:

    خیلی قشنگه قیمتش چنده لطفا بفرمایین.

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.