#
#
اخبار اقتصادی بورس

بازدید معاون اقتصادی وزارت اطلاعات از خط تولید ریل ذوب آهن اصفهان

بازدید معاون اقتصادی وزارت اطلاعات از خط تولید ریل ذوب آهن اصفهان
کد: 36430   تاریخ انتشار :۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲

معاون اقتصادی وزارت اطلاعات و هیات همراه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و گفتگو با مهندس یزدی زاده مدیرعامل شرکت ، از خط تولید ریل بازدید نمودند.

  • به گزارش TsePress معاون اقتصادی وزارت اطلاعات در این دیدار ،  ذوب آهن اصفهان را یک مجتمع صنعتی موثر در اقتصاد کشور دانست و گفت : در شرایط کنونی که کشور ما درگیر جنگ اقتصادی با استکبار جهانی است، صنایع کشور نقش مهمی در این جنگ اقتصادی دارند و حمایت از آنها ، مهمترین اقدام در جهت موفقیت و سربلندی کشور در این برهه حساس است .
  • وی با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان رونق تولید که با تدبیر مقام معظم رهبری صورت گرفت ، اظهار داشت : امید است با حل مشکلات ذوب آهن اصفهان ، شاهد افزایش تولید این شرکت باشیم تا ذوب اهن بتواند نقش خود را در  اشتغال و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا نماید.
  • یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن نیز در این دیدار گفت : تولید سال گذشته  این مجتمع عظیم صنعتی بالغ بر ۲ میلیون و ۴۰۰ هزارتن فولاد با دو کوره بلند بود که یک رکورد محسوب می شود . این موفقیت در حالی حاصل شد که این شرکت با مشکلاتی همچون بحران آب و کمبود شدید مواد اولیه به ویژه سنگ آهن مواجه بود .
  • وی افزود : مشکل تامین مواد اولیه در سال جاری نیز ، مهمترین مشکل این واحد صنعتی است و موجب شده که ۴۰ درصد ظرفیت تولیدی این شرکت معطل بماند . امید است با تدابیر دولت محترم سنگ آهن مورد نیاز همه واحدهای تولیدی کشور ازجمله ذوب آهن اصفهان مرتفع گردد.

بورس تهران   ذوب   ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.