#
#
اخبار اقتصادی بورس

سایپا ۱۴ قطعه دیگر از محصولاتش را بومی‌سازی کرد

سایپا ۱۴ قطعه دیگر از محصولاتش را بومی‌سازی کرد
کد: 37295   تاریخ انتشار :۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱

گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که با تحقق اهداف میز سوم تعمیق ساخت داخل با احتساب دستاوردهای دو میز قبلی، در مجموع ۵۳ قطعه از محصولات این شرکت با کاهش ارزبری سالیانه ۱۵۰ میلیون یورو بومی‌سازی شد.

  • به گزارش TsePress به نقل از سایپانیوز، در جریان برگزاری میز سوم تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو، گروه خودروسازی سایپا در مجموعه قراردادهایی با سازندگان داخلی به ارزش ۵۷۵ میلیاردتومان، به دنبال آن است که ارزبری محصولات خود را سالانه بیش از ۴۷ میلیون یورو کاهش دهد. در مراسم امضای این قراردادها در تبریز که با مشارکت شرکت‌های سازه‌گستر و مگاموتور برگزار شد، داخلی‌سازی ۱۴ قطعه دیگر از محصولات سایپا در دستورکار قرار گرفت.
  • سایپا اعلام کرده که با تحقق اهداف میز سوم تعمیق ساخت داخل، با احتساب دستاوردهای دو میز قبلی، در مجموع ۵۳ قطعه از محصولاتش با کاهش ارزبری سالیانه ۱۵۰ میلیون یورو بومی‌سازی شده است. همچنین با داخلی سازی قطعات میز سوم، ۴۱۸ یورو برای تولید هر دستگاه خودرو تیبا کاهش ارزبری محقق خواهد شد که با برگزاری دو میز چهارم و پنجم در آینده این رقم به ۶۰۰ یورو خواهد رسید.
  • سایپا خاطرنشان کرده که در مجموع سه میز تخصصی تعمیق ساخت داخل قطعات خودرو توانسته ۵۳ قطعه مورد نیاز محصولات خود را داخلی‌سازی کند.

بورس تهران   خساپا   سایپا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.