#
#
اخبار اقتصادی بورس

افتتاح بزرگ‌ترین خط رنگ پلیمری در شرق کشور

افتتاح بزرگ‌ترین خط رنگ پلیمری در شرق کشور
کد: 38571   تاریخ انتشار :۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷

سایت خراسان شرکت مهرکام پارس، با راه‌اندازی خط تولید رنگ اقلام پلیمری، سبب کاهش سالانه دو میلیارد تومان هزینه حمل و لجستیک قطعات مورد نیاز محصولات ایران‌خودرو خراسان شد.

  • به گزارش TsePress این خط تولید ضمن رعایت الزامات زیست محیطی یورو۴ با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد تومانی با ظرفیت رنگ روزانه ۲۲۰۰ سپر راه‌اندازی شده است. براساس تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو در قبال محیط زیست و جلوگیری از ایجاد آلایندگی، تمامی پسماندهای صنعتی این واحد بازیافت می شود. ایجاد این واحد رنگ سبب اشتغال‌زایی در منطقه محروم بینالود شده است.
  • برمبنای این گزارش، اقلام پلیمری محصولات ایران خودرو خراسان شامل سپر و اقلام ریز مانند رکاب،‌ قاب آینه، دستگیره و... مستقیما توسط مهرکام پارس مشهد به سایت تولیدی خراسان ارسال می‌شود. این اقلام برای محصولات سواری و شاسی بلند ایران خودرو خراسان تهیه و ارسال می‌شود.
  • تولید صندلی و داشبورد محصولات سایت خراسان بخش دیگری از فعالیت‌های مهرکام پارس خراسان است که انتقال بخش‌های مونتاژ صندلی و تزریق فوم و تولید داشبورد به مهرکام پارس خراسان، علاوه بر ایجاد سرمایه در گردش، هزینه‌های حمل این قطعه به ایران‌خودرو خراسان را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته برای راه‌اندازی خط رنگ پلیمری بدون استفاده از اعتبارات استانی و توسط شرکت مهرکام پارس صورت گرفته است که یقینا ادامه مسیر آغاز شده در توسعه استان نیازمند حمایت از سوی مسئولان است.
  • با راه‌اندازی این خط، مهرکام پارس خراسان برای ارایه خدمات رنگ به تولیدکنندگان محصولات پلیمری در سطح استان خراسان آمادگی دارد. گفتنی است در مراسم بهره‌برداری از خط رنگ پلیمری مهرکام پارس خراسان، مدیران عامل شرکت‌های ساپکو، گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو، ایران‌خودرو خراسان و مهرکام پارس و نماینده مردم فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران ارشد ایران خودرو حضور داشتند.

ایران خودرو   بورس تهران   خمهر   خودرو   مهرکام پارس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.