#
#
اخبار اقتصادی بورس

سایپا آذین، ماسک بهداشتی می‌سازد

سایپا آذین، ماسک بهداشتی می‌سازد
کد: 39372   تاریخ انتشار :۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا دستور داد تا شرکت سایپا آذین از شرکت های زیرمجموعه این گروه که امکانات و تجهیزات خیاطی و دوخت را در اختیار دارد، تولید ماسک‌های بهداشتی جهت کمک به شبکه سلامت کشور برای مبارزه با کرونا را آغاز کند.

  • به گزارش TsePress براساس این دستور، از امروز شرکت سایپاآذین که وظیفه تولید قطعات با زمینه نساجی برای محصولات گروه خودروسازی سایپا را به عهده دارد، بخش قابل توجهی از توان تولیدی خود را به تولید ماسک اختصاص داد.
  • بنابر اعلام مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل گروه سایپا، ماسک‌های تولیدی در این گروه خودروسازی با رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه و به استان‌ها و مناطقی که درگیری بیشتری با بیماری کرونا دارند، ارسال می‌شود.
  • برای اجرای این اقدام جهادی، فضای ایزوله و بهداشتی در کارگاه دوخت و مهارت شرکت سایپاآذین ایجاد شده و تولید روزانه چندین هزار ماسک در آن آغاز می شود.
  • همچنین مدیرعامل گروه سایپا در نامه‌ای جداگانه به زنجیره تامین این گروه خودروسازی اعلام کرد سایپا آمادگی دارد تا با شرکت‌هایی که توانایی و امکان تولید ماسک و سایر اقلام مورد نیاز در مقابله با بیماری کرونا دارند، در قالب قراردادهای فی‌مابین همکاری کند.

بورس تهران   خاذین   خساپا   سایپآ آذین   سایپا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.