۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - 2021 20 Sep
#
#
اخبار اقتصادی بورس

رشد ۶۲ درصدی حجم فروش نفت ایرانول

رشد ۶۲ درصدی حجم فروش نفت ایرانول
کد: 41434   تاریخ انتشار :۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۱

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از افزایش تولید این شرکت در سال جهش تولید خبر داد و گفت: از ابتدای امسال شرکت نفت ایرانول در مجموع دو ماه ، با رشد ۱۶ درصدی تولید همراه بوده و اردیبهشت ماه نیز شاهد رشد ۳۶ درصدی تولید بودیم.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس» محمد حسین رزاقی افزود: از اسفند ماه با وجود کاهش شدید قیمت نفت و تحولات اقتصادی ناشی از تاثیرات کرونا توانستیم میزان فروش این شرکت را به طور چشمگیری افزایش دهیم. به طوریکه در اسفند ماه با فروش نزدیک به ۶۲ میلیون لیتر معادل ۳۳۰ میلیارد تومان توانستیم رکورد فروش در  تاریخ ایرانول را رقم بزنیم.  همچنین در اردیبهشت سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۶۲ درصد رشد حجمی فروش داشته ایم.
  • مدیرعامل این شرکت نفتی درباره برنامه‌های آینده شرکت، خاطرنشان کرد: افزایش سهم بازار، بالا بردن ظرفیت تولید و اجرای طرح‌های توسعه‌ای جدید براساس مطالعات امکان سنجی و اقتصادی از جمله برنامه‌های پیش روی این شرکت است. وی در پایان افزود:  امیدواریم مسیر جدیدی که پیش رو داریم بتواند این شرکت را به  جایگاه اصلی و واقعی خود برساند.

بورس   شرانل   نفت ایرانول   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70