#
#
اخبار اقتصادی بورس

زمزمه گرانی ۶۳ درصدی سیمان

زمزمه گرانی ۶۳ درصدی سیمان
کد: 41610   تاریخ انتشار :۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰

تولیدکنندگان سیمان درخواست افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت سیمان را دارند اما به نظر می رسد در نهایت برسر افزایش ۶۳ درصدی قیمت ها توافق شود.

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس»   و به نقل از اخبار معدن، بحث تغییر قیمت انواع کالاها به دلیل افزایش هزینه های تولید چند وقتی است که در دستور کار انجمن ها قرار گرفته است، در همین ارتباط صنعت سیمان نیز در حال مذاکره با وزارت صنعت برای افزایش قیمت سیمان است.
  • تولیدکنندگان سیمان می گویند: از سال گذشته هزینه های تولید افزایش قابل توجهی پیدا کرده اما مدام با وعده وزارت صنعت در تغییرات قیمت روبه رو بودیم و همین امر فعالیت تولیدی را برای فعالان این بخش سخت کرده است.
  • در سال گذشته وزارت صنعت پیشنهاد افزایش ۴۵ درصدی قیمت سیمان را داده بود اما در نهایت توافق شد تا تغییراتی فعلا در قیمت سیمان اعمال نشود.
  • هم اکنون تولیدکنندگان سیمان درخواست افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت سیمان را دارند اما به نظر می رسد در نهایت توافق بر سر افزایش ۶۳ درصدی قیمت ها باشد . تولیدکنندگان معتقدند به نظر می رسد تا پایان هفته جاری توافقات بر سر افزایش ۶۳ درصدی سیمان اعلام شود.

بورس   بورس تهران   سهامداران سیمانی   سیمان   قیمت سیمان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219