#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش سرمایه «قاسم ایران» در راه است

افزایش سرمایه «قاسم ایران» در راه است
کد: 41709   تاریخ انتشار :۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۵

شرکت قاسم ایران با توضیح درباره دلیل طولانی شدن بیش از ۵ ماه برنامه افزایش سرمایه اعلام کرد: گزارش اصلاحی به سازمان بورس ارسال شده است.

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس» شرکت قاسم ایران در خصوص دلیل به طول انجامیدن بیش از ۵ ماه برنامه افزایش سرمایه توضیح داد و اعلام کرد: گزارش اصلاحی جهت بررسی مجدد به اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه‌ ای سازمان بورس ارسال شده است.
  • براین اساس، حسین یوسف خزرایی مدیرعامل "قاسم" پیرو ارسال و انتشار گزارش توجیهی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها( صرفاً زمین) و گزارش حسابرس و بازرس قانونی در دی سال گذشته اعلام کرد: جهت انجام اقدامات و فراهم سازی مستندات و گردآوری مدارک طبق درخواست اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه ای، پیگیری های مستمر و موثری از سوی شرکت صورت گرفت اما با توجه به شرایط بحرانی پیش آمده در خصوص شروع کرونا و بروز برخی از اختلالات در فعالیت کاری ادارات و از جمله عدم دسترسی و اکثر کارشناسان ارزیاب مرتبط با پرونده فرآیند افزایش سرمایه طولانی شد.
  • در حال حاضر ارائه تمامی مدارک و مستندات و اقدامات مورد نیاز مطروحه از سوی سازمان و با در نظر گرفتن مفاد ابلاغیه ۷ خرداد سال جاری به اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه‌ ای صورت پذیرفته و گزارش اصلاحی جهت بررسی مجدد به اداره فوق ارسال شده است. به محض دریافت مجوز برگزاری مجمع فوق العاده افزایش سرمایه از سازمان بورس، اقدامات لازم در جهت برگزاری مجمع در کوتاهترین زمان قانونی انجام خواهد شد.

بورس تهران   قاسم   قاسم ایران   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219