۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - 2021 18 Sep
#
#
اخبار اقتصادی بورس

تولید شمش فولاد از یک میلیون تُن فراتر رفت

تولید شمش فولاد از یک میلیون تُن فراتر رفت
کد: 41878   تاریخ انتشار :۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۵

محمدی گفت: تولید شمش فولاد خوزستان در ۳ ماهه اول امسال به یک میلیون و ۲۴ هزار تن رسید و رکورد جدیدی در کارنامه این شرکت ثبت شد.

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس»  علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: تولید شمش فولاد در ۳ ماهه نخست امسال یک میلیون و ۲۴ هزار تُن شمش رسید و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری جهش تولید نامگذاری شده، با تکیه بر توان داخلی در این شرکت محقق شد.
  • او تشدید تحریم های ظالمانه را فرصتی برای اعتماد به توان داخلی دانست و افزود: در سال های اخیر تشدید تحریم های ظالمانه، کشور را با مشکلات اقتصادی مواجه کرد.
  • محمدی خودباوری، تکیه بر توان داخلی و تامین از منابع داخل را از پیامد های مثبت تشدید تحریم ها عنوان کرد و اظهار داشت: تولید با کیفیت و صادرات محور و ارزآوری از ویژگی های محصولات شرکت فولاد خوزستان است و بدون شک همه توان خود را بکار می گیریم که به اقتصاد بدون نفت کمک کنیم.
  • این مقام مسئول در ادامه به افتتاح کارخانه گندله سازی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره و بیان کرد: این کارخانه در مجموع با ظرفیت ۵ میلیون تُن گندله به دست توانمند متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده که در فاز اول با ظرفیت تولید ۲/۵ میلیون تن گندله در سال به بهره برداری رسید.
  • مدیرعامل فولاد خوزستان هدف از راه اندازی این کارخانه را تکمیل زنجیره ارزش از معدن تا نورد عنوان کرد و اظهار داشت: شکست کرونا ویروس در گرو توکل به خدا و رعایت موارد بهداشتی است و اولویت مجموعه فولاد خوزستان حفظ سلامت جامعه و کارکنان بوده و هست و با توکل به خدا و پیروی از دستور العمل های بهداشتی، در آینده ای نزدیک کرونا را شکست می دهیم.

بورس تهران   فخوز   فولاد خوزستان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70