#
#
اخبار اقتصادی بورس

برگزاری اولین جلسه کمیته نوآوری و فناوری زغال سنگ طبس

برگزاری اولین جلسه کمیته نوآوری و فناوری زغال سنگ طبس
کد: 41975   تاریخ انتشار :۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۵

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس در این جلسه ضمن بر اهمیت استفاده از رویکرد علمی برای پیگیری پروژه های شتاب دهنده تاکید کرد.

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس» به نقل از روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس، رمضان کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده گفت: استفاده از پراپ هیدرولیک" و "بلندینگ با هدف کیفی سازی زغال سنگ برای خوراک فروآلیاژها" به عنوان دو طرح محوری، توسط کمیته نوآوری و فناوری پیگیری می گردد.
  • پیرو راه اندازی اولین شتاب دهنده معدنی توسط هلدینگ صدرتأمین و با عنایت به راهبردهای شستا و تاصیکو جهت ایجاد ارتباط سازنده بین صنعت و دانشگاه، ابلاغ اعضای کمیته نوآوری و فناوری شرکت زغال سنگ پروده طبس صادر و اولین جلسه کمیته با حضور مدیرعامل، معاونین و اعضای کمیته در منطقه معدنی پروده برگزار گردید.
  • مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت موضوع و لزوم استفاده از رویکرد علمی و البته مبتنی بر تجربه عملیاتی زغال سنگ پروده طبس برای پیگیری پروژه های شتاب دهنده و استفاده مؤثر از ظرفیت صنعت و دانشگاه برای پیشبرد این اهداف افزود: تا کنون گام های مختلفی برای تحقق میدانی مسأله برداشته شده است که معرفی سفیران نوآوری و اجرای طرح عارضه یابی از این جمله هستند.
  • کریتی ثانی در ادامه گفت که با راه اندازی فعالیت شتاب دهنده و بررسی موضوعات طرح شده، نهایتاً مقرر شد با توجه به افزایش قیمت چوب و همچنین با هدف حفظ منابع زیست محیطی، پروژه " استفاده از پراپ هیدرولیک" در کارگاه های معدنی به منظور کاهش استفاده و بهینه سازی مصرف چوب، به عنوان یکی از برنامه های محوری شتاب دهنده، مورد پیگیری قرار گیرد.
  • وی همچنین عنوان نمود که دومین پروژه محوری شتاب دهنده، طرح "بلندینگ زغال سنگ برای تولید محصول بر اساس نیاز مشتری جهت تأمین خوراک فروآلیاژها" است که با هدف تأمین خوراک دارای شرایط خاص و متناسب با شرایط و تقاضای مشتریان جهت تولید فروآلیاژها از جمله فروسیلیس، مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد.
  • مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس در پایان جلسه ضمن مهم ارزیابی کردن پروژه های طرح شده و لزوم بررسی دقیق و فنی طرح ها برای دستیابی به نتایج قابل اتکا با هدف عملیاتی نمودن طرح ها، تأکید نمود که کلیه بخش های فنی و اجرایی شرکت با کمیته نوآوری و فناوری همکاری خواهند داشت و پشتیبانی لازم برای پیشبرد سریع و مؤثر این دو پروژه را به عمل خواهند آورد.

بورس تهران   تاصیکو   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219