#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش قیمت سیمان به کجا رسید؟

افزایش قیمت سیمان به کجا رسید؟
کد: 41981   تاریخ انتشار :۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵

دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان می گوید: از ابتدای سال تا پایان خرداد ماه تحویل و تولید سیمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد بیشتر شده است.  ممکن است وزارت صمت هفته آینده با افزایش قیمت سیمان موافقت کند.

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس» دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان درباره وضعیت بازار سیمان گفت: از ابتدای سال تاکنون بحث اصلاح قیمت سیمان میان تولیدکنندگان و وزارت صمت مطرح است. طی یک ماه گذشته واحدهای صنفی و سازندگان مسکن، سیمان مورد نیاز را خریداری کردند تا در شرایط امروز سود بیشتری ببرند. از این رو خرید سیمان در سه ماه نخست سال انجام شده اما توزیع سیمان از سوی خریداران به وقفه افتاده و همین موضوع بازار سیمان را تشنه کرده است.
  • عبدالرضا شیخان افزود: طبق برآوردهای انجام شده از ابتدای سال تا پایان خرداد تحویل و تولید سیمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد بیشتر شده است. این نشان می دهد که تولیدکنندگان سیمان به تعهدات خود عمل کرده اند اما این توزیع کنندگان هستند که با احتکار یا دپوی سیمان در انبارهایشان باعث شدند که بازار با کمبود سیمان مواجه شود.

بورس تهران   سیمان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219