#
#
اخبار اقتصادی بورس

سرمایه‌گذاری چندین شرکت بورسی در یک پروژه ریلی

سرمایه‌گذاری چندین شرکت بورسی در یک پروژه ریلی
کد: 42207   تاریخ انتشار :۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴

مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: بانک اقتصاد نوین آمادگی خود را برای ساخت ٩ دستگاه ریل باس با عاملیت این بانک اعلام کرده است.

  • مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: بانک اقتصاد نوین آمادگی خود را برای ساخت ٩ دستگاه ریل باس با عاملیت این بانک اعلام کرده است.
  • به گزارش تین نیوز، سعید رسولی این خبر را در مراسم بهره‌برداری از ٨٨ دستگاه ناوگان جدید ریلی که روز ۳۰ اردیبهشت در ساختمان شرکت راه‌آهن برگزار شد اعلام کرد و افزود: به طور کلی امسال ١۴۴ دستگاه واگن به شبکه ریلی کشور اضافه شده است که ارزش آن به ٢۶٩ میلیارد تومان می‌رسد.
  • وی عنوان کرد: بخشی از اعتبار ورود ناوگان جدید از محل تبصره١٨ تامین شده است و علاوه بر آن بانک اقتصاد نوین آمادگی خود را برای ساخت ٩ دستگاه ریل باس با عاملیت این بانک اعلام کرده است.
  • به گفته رسولی علاوه بر شرکت راه‌آهن، شرکت‌های صنایع مس ایران، تجارت پارسیان، رجا، جنرال الکتریک و سه شرکت دیگر از جمله سرمایه‌گذاران ساخت و بهسازی این واگن‌ها هستند.

بورس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219