#
#
اخبار اقتصادی بورس

بازگشایی«تماوند» به زودی

بازگشایی«تماوند» به زودی
کد: 42294   تاریخ انتشار :۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۴

شرکت تامین سرمایه دماوند به دلیل اینکه در مدت زمان مشخص فعالیتی نداشته، با بسته شدن نماد روبه‌رو شده است اما تا آخر هفته بعد بازگشایی می‌شود.

 
  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس»  زهرا زارع مدیر ناشران بازار پایه در خصوص بازگشایی نماد «تماوند» در گفت‌وگو با صدای بورس گفت: شرکت تامین سرمایه دماوند درخواست درج داده است، اما به دلیل اینکه در این مدت شرکت فعالیت خاصی نداشته،‌ درخواست مدارک از آنان کردیم که البته شرکت اقدام به ارائه مدارک کرده است. در تلاشیم تا در اولین جلسه کمیته درج مسئله شرکت تامین سرمایه دماوند مطرح شود تا با موافقت کمیته بقیه فرآیند انجام شود.
  • به گفته زارع، اگر موضوع در جلسه کمیته درج این هفته مطرح شود، انجام بقیه فرآیند همانند سپرده‌گذاری و تکمیل اطلاعات روی کدال بر عهده شرکت تامین سرمایه دماوند است که با انجام تمام مراحل، پیش‌بینی می‌شود تا آخر هفته بعد این نماد بازگشایی شود.

بورس تهران   تامین سرمایه دماوند   تماوند   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219