#
#
اخبار اقتصادی بورس

تقاضای هند برای محصولات پلیمری نصف شد

تقاضای هند برای محصولات پلیمری نصف شد
کد: 42449   تاریخ انتشار :۲۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵

تقاضا برای محصولات پلیمری در هند طی سه ماه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۵۰ درصد کاهش یافت.

  • به گزارش  گروه خبری «اخبار بورس»  پیش بینی می شود تقاضا برای  صنایع پلاستیک هند به تدریج اضافه شود و در این راستا تقاضا برای محصولات پلاستیک که پس از افت بیش از ۵۰ درصد فروش در سه ماه نخست سال جاری میلادی به دلیل محدودیت‌ها و قرنطینه ناشی از شیوع ویروس همه‌گیری جهانی کرونا رخ داد، بهود یابد.
  • کمال نانواتی، رئیس بخش راهبرد توسعه در شرکت ریلاینس هند اعلام کرد: فروش سه محصول کلیدی پلیمیری شامل پلی‌اتیلن، پلی‌پروپیلن و پلی‌ونیل کلراید (PVC) در سه ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به دوره مشابه پارسال به ترتیب با ۵۴ درصد، ۵۲ درصد و ۵۴ درصد کاهش روبه‌رو بوده است.
  • وی در یک وبینارصنعتی اعلام کرد: فروش پلی‌اتیلن در سه ماه نخست سال جاری میلادی به۷۹ هزار تن رسید، در حال که این رقم در سه ماه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی ۱۷۱ هزار تن بود، در دوره مورد بررسی فروش پلی‌پروپیلن از ۱۸۵ هزار تن به ۸۹ هزار تن و فروش پی‌وی‌سی از۱۲۳ هزار تن به ۵۶ هزار تن رسیده است.
  • رئیس بخش راهبرد توسعه در شرکت ریلاینس هند تصیح کرد: افزون برکاهش ناگهانی تقاضا، قرنطینه سه ماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا کاهش شدید نیروی کار، مشکلات حمل و نقل و بحران اعتباری شدید را به همراه داشته است. آمارهای ارائه شده از سوی نانواتی در این وبینار صنعتی حکایت از این دارد که بخش خودروسازی و لوزام خانگی بیشترین تاثیرپذیری از این شرایط را داشته‌‌اند.
  • رئیس بخش راهبرد توسعه در شرکت ریلاینس هند گفت: برخلاف این کاهش شدید، بعضی از بخش‌ها در صنعت ما شاهد بهبود و احیا بوده‌اند، به‌طوری که بخش‌های منفیلمنت و رافیا، بهداشت و سلامت و فیلم چند لایه شامل آنها می‌شود. نانواتی تاکید کرد: ویروس کووید-۱۹ سبب شده است صنعت پلیمر روی محصولات جدید به‌ویژه در بخش پزشکی تمرکز کند.
  • نفت ما

بورس   پتروشیمی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219