#
#
اخبار اقتصادی بورس

راه اندازی مجدد کوره بلند شماره یک ذوب آهن اصفهان

راه اندازی مجدد کوره بلند شماره یک ذوب آهن اصفهان
کد: 42661   تاریخ انتشار :۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۳

نشســت تنی چند از مســئولین بخش معــدن کشــور و مدیران ذوب آهــن اصفهان در راســتای تهاتر مواد اولیه بــا محصول و در آستانه راه اندازی مجدد کوره بلند شماره یک این شرکت، با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل، علی احمدیان رئیس هیــئت مدیره و تعــدادی از دیگر مســئولین این شرکت، بیست و چهارم تیرماه در این مجتمع عظیم صنعتی برگزار شد.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  نشســت تنی چند از مســئولین بخش معــدن کشــور و مدیران ذوب آهــن اصفهان در راســتای  تهاتر مواد اولیه بــا محصول و در آستانه راه اندازی مجدد کوره بلند شماره یک این شرکت، با حضور  منصور یزدی زاده مدیرعامل، علی احمدیان رئیس هیــئت مدیره و تعــدادی از دیگر مســئولین این شرکت، بیست و چهارم تیرماه در این مجتمع عظیم صنعتی برگزار شد.
  •  مدیرعامــل ذوب آهــن اصفهان در این نشســت گفت: بزرگترین دغدغه امروز ذوب آهن اصفهان نداشــتن مواد اولیه پایدار است و این موضوع سبب شده این شــرکت مادر صنعتی نتواند با ظرفیت کامل تولید داشته باشد.
  • وی افزود: کوره بلند شــماره یک این کارخانه که متاسفانه از سال ۹۴ تاکنون در مدار نیســت، هم اکنون در آســتانه راه اندازی قرار دارد و این مهم با همت و تلاش شــبانه روزی کارگران و توانمندی شرکت های زیر مجموعه از جمله مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن که نسوز چینی آن را به عهده داشت، صورت پذیرفت.
  •  مدیرعامل شــرکت، تصریح کرد: تهاتر محصول با مواد اولیه مورد نیاز شرکت، یکی از برنامه های در دست اقدام ذوب آهن است و در این راستا از پیشنهادهای ارائه شده از سوی بخش معدن استقبال می کنیم تا با هم افزایی بتوانیم جهــش تولید مد نظر رهبر معظم انقلاب را در بخش صنعت و معدن کشور محقق نماییم.
  •  علی احمدیان، رئیس هیئت مدیــره ذوب آهن نیز در این خصوص گفت: ذوب آهن اصفهان بــا بیش از نیم قــرن فعالیت در صنعت فولاد کشور و نیروی انســانی متخصص ظرفیت های بسیار خوبی برای محقق نمودن جهش تولید در سال جاری را دارا است.
  • وی افزود: پروژه مشارکت در راســتای تامین مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن اصفهان در قالب یک مدل مشخص با دو هدف کلی مورد نظر اســت که عبارتند از: تلاش و کوشش جمعی برای تولید فولاد در کشور به ویژه در شــرایط تحریم کنونی و محقق کردن جهش تولید و جایگزین کردن صادرات مواد خام با محصول نهایی.
  • رئیس هیئت مدیره شرکت، رعایت اخلاق حرفه ای، عدم تداخل با برنامه جاری شرکت در زمینه تامین مواد اولیه و انعطاف پذیری و استمرار را از اصول این مشارکت بر شمرد.
  •  گفتنی است در این نشســت، مســئولین بخش معدن کشور در  خصوص نحوه مشــارکت با ذوب آهن برای تحویل مــواد اولیه و دریافت محصول بــه گفتگو و تبادل نظر پرداختــه و در پایان این نشست نیز از کوره بلند شماره یک بازدید کردند.

بورس تهران   ذوب   ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219