۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - 2021 20 Sep
#
#
اخبار اقتصادی بورس

رایتل در راه بازار سرمایه

رایتل در راه بازار سرمایه
کد: 42863   تاریخ انتشار :۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۹

یاسر رضاخواه مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی رایتل، گزارش هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالانه را در سالن کنفرانس شستا با حضور محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ، معاونان شستا و نماینده سازمان حسابرسی، ارائه داد.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس» و به نقل از روابط عمومی رایتل؛ مدیرعامل رایتل ضمن ارائه گزارش مالی، جایگاه شرکت در بازار را تشریح کرد و گفت: افق اصلی مدیران این شرکت در ابتدا پاسخگویی به نیاز داخلی سازمان تامین اجتماعی و ارتقاء کاربری‌های فناوری ارتباطات و اطلاعات در این سازمان و سپس بازار گسترده این فناوری در داخل و خارج از کشور است.
  • وی با ابراز امیدواری از پذیرش در فرابورس در پاییز سال ۹۹ تصریح کرد: برای اولین بار سود خالص در رایتل محقق شد و پس از ۸ سال از آغاز فعالیت، زیان ۵۷۰ میلیارد تومانی این شرکت به سود ۱۱۳ میلیارد تومانی در سال مالی ۱۳۹۸ تبدیل شد.
  • گفتنی است گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت خدمات ارتباطی رایتل ارائه و نظر این سازمان با اشاره به صورت‌های مالی ، عملکرد مالی و جریان‌های نقدی آن را برای سال مالی منتهی به تاریخ ۲۹ اسفند ۹۸ از تمام جنبه‌های با اهمیت، طبق استانداردهای حسابداری به نحو مطلوب نشان دانست.

بورس   رایتل   شستا   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70