#
#
اخبار اقتصادی بورس

بهترین هفته برای فولاد صادراتی ایران

بهترین هفته برای فولاد صادراتی ایران
کد: 42970   تاریخ انتشار :۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۹

در هفته جاری، قیمت بیلت صادراتی ایران، حدود ۲ درصد افزایش یافت و میانگین آن به ۳۹۰ دلار به ازای هر تن رسید. قیمت اسلب صادراتی ایران نیز با رشد بیش از ۴.۶ درصدی به ۳۹۵ دلار به ازای هر تن رسید.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت اسلب صادراتی ایران در هفته جاری، به ۳۹۵ دلار به ازای هر تن بوده رسید که نسبت به هفته گذشته، رشد ۴.۶۴ درصدی را نشان می‌دهد. در این هفته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران به محدوده ۳۸۸ تا ۳۹۲ دلار به ازای هر تن رسید که میانگین این قیمت‌ها، ۳۹۰ دلار به ازای هر تن، رشد ۱.۹۶ درصدی را نسبت به قیمت‌های ۱ مرداد نشان می‌دهد.
  • هفته جاری، از حیث افزایش قیمت‌ها، بهترین هفته برای فولاد صادراتی ایران در سال ۹۹ بوده است. افزایش قیمت فولاد صادراتی خبر بسیاری خوبی برای اقتصاد ایران است و در صورت افزایش صادرات فولاد، درآمدهای به‌دست آمده از طریق صادرات فولاد، می‌تواند به ایجاد ثبات در بازار ارز کمک کند.
  • قیمت بیلت و اسلب در منطقه CIS هم صعودی است که می‌تواند پشتوانه خوبی برای رشد بیشتر قیمت فولاد صادراتی ایران باشد.
  • .
  • .
  • منبع: چیلان

بورس   فولاد   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219