#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش بیش از ۲ برابری در تولید ایران خودرودیزل

افزایش بیش از ۲ برابری در تولید ایران خودرودیزل
کد: 42989   تاریخ انتشار :۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۴

مقایسه آمار تولید شرکت ایران خودرو دیزل از ابتدای سال جاری با مدت مشابه در سال گذشته نشان می دهد که این شرکت موفق به رشد بیش از دو برابری در میزان تولید محصولات تجاری شده است.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  شرکت ایران خودرو دیزل در تیرماه سال جاری یک هزار و ۱۲۹ دستگاه محصول در گروه کار و تجاری تولید کرده است که شامل ۲۳۸ دستگاه کامیون سنگین، پنج دستگاه مینی بوس، ۸۲ دستگاه ون و پیکاپ و ۸۰۴ دستگاه وانت آریسان می شود.
  • ایران خودرو دیزل همچنین در چهار ماهه نخست سال جاری آمار تولید یک دستگاه کامیون سبک، ۵۶۲ دستگاه کامیون سنگین، ۳۶ دستگاه مینی بوس، ۲۴۹ دستگاه ون و پیکاپ و دو هزار و ۴۶۹ دستگاه وانت آریسان را در پرونده این شرکت ثبت کرده است که مجموع آمار تولید این شرکت را به رقم سه هزار و ۳۱۷ دستگاه رساند.
  • در مقایسه آمار تولید چهار ماهه ابتدای سال جاری با مدت مشابه در سال ۱۳۹۸، رشد بیش از دو برابری آمار تولید ایران خودرو دیزل قابل مشاهده است به طوری که آمار تولید چهار ماهه نخست سال ۱۳۹۸، یک هزار و ۴۰۸ دستگاه محصول بوده در حالی که ایران خودرو دیزل در چهار ماهه ابتدای سال جاری موفق به تولید سه هزار و ۳۱۷ دستگاه انواع محصولات گروه کار و تجاری شده است.
  • بیشترین نقش در این افزایش تولید را نیز وانت آریسان با آمار تولید دو هزار و ۴۶۹ دستگاه در چهار ماهه ابتدای سال ۹۹ داشته است که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ رشد بیش از سه برابری را نشان می دهد.

ایران خودرو دیزل   بورس تهران   خاور   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219