#
#
اخبار اقتصادی بورس

آغاز توسعه واحدهای استایرنیک پتروشیمی تبریز

آغاز توسعه واحدهای استایرنیک پتروشیمی تبریز
کد: 43256   تاریخ انتشار :۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۹

مجتمع پتروشیمی تبریز در مسیر گسترش فعالیت های خود توسعه واحدهای استایرنیک را آغاز کرد

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  واحد پلی استایرن انبساطی در حال حاضر با دو راکتور در سرویس است که ظرفیت آن به بیش از ۲۱ تن افزایش می یابد  و مطابق این تصمیم جهت افزایش ظرفیت تولید مقرر شد یک راکتور دیگر به واحد EPS اضافه شود.
  • با این تصمیم طرح افزایش راکتور به واحد EPS نیز جزو طرح های توسعه ای شد و این طرح در ۱۶ ماه از زمان صفر برنامه ریزی می شود. همچنین ظرفیت این واحد ۱۵ هزار تن با لیسانس اتریشی سانپور است و با افزودن راکتور سوم ظرفیت واحد حداقل به ۲۱ هزارتن خواهد رسید ، این واحد در حال حاضر قادر به تولید شش گرید محصول است.
  • علاوه بر افزایش ظرفیت تولید محصول جدید تحت عنوان eps خاکستری و ارتقا کیفی گرید های موجود به FR نیز در این بازه زمانی در دستور کار قرار گرفت و این ارتقا موجبات افزایش کاربرد این محصول در صنعت ساختمان سازی خواهد بود.

بورس   پتروشیمی تبریز   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219