#
#
اخبار اقتصادی بورس

خبرهای خوب برای سهامداران حریل

خبرهای خوب برای سهامداران حریل
کد: 43330   تاریخ انتشار :۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۸

در یکی دو ماه آینده با توجه به ثبت شرکت ریل پرداز نوآفرین نزد سازمان بورس، در صورت عرضه اتفاقات خوبی از محل سرمایه گذاری در بخش مسافری برای شرکت ریل پرداز سیر خواهد افتاد.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  فرهنگ طلوعی، مدیرعامل شرکت ریل پرداز سیر در گفت و گو با صدای بورس اظهار داشت: در یکی دو ماه آینده با توجه به ثبت شرکت ریل پرداز نوآفرین نزد سازمان بورس، در صورت عرضه اتفاقات خوبی از محل سرمایه گذاری در بخش مسافری برای شرکت ریل پرداز سیر خواهد افتاد.
  • افزایش قیمتی که شرکت ریل پرداز نوآفرین نسبت به سال گذشته در بازار پایه داشته است، نویدبخش سود بسیار خوب برای سهامداران است.
  • سهامدار عمده شرکت به هیچ عنوان به دنبال پایین آوردن قیمت سهم در بازار نیست و با توجه به اینکه سهم دارای شناوری بالایی است، امکان دارد افرادی با نیت نوسانگیری وارد سهم شوند و در روزهایی سهم با قیمت پایین معامله شود.
  • امیدوارم به جایی برسیم که مجموعه ها به قصد فرار از اسم دولتی بودن، مجموعه ها را با شناوری پایین وارد بازار سرمایه نکنند.

بورس   حریل   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219