#
#
اخبار اقتصادی بورس

بورسی شدن پالایشگاه خلیج فارس زمان‌بر است!؟!

بورسی شدن پالایشگاه خلیج فارس زمان‌بر است!؟!
کد: 43527   تاریخ انتشار :۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۳

مدیر عامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت:در حال حاضر برای پذیرش پالایشگاه ستاره خلیج فارس به بورس جلسات متعددی با سازمان بورس برگزار شده و ورود این شرکت به بورس زمان بر است.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  محمدعلی دادفر مدیر عامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس  با اشاره به ورود پالایشگاه خلیج فارس به بازار بورس گفت: در حال حاضر پالایشگاه ستاره خلیج فارس وارد بورس نشده است.
  • او با اشاره به اینکه به دنبال پذیرش پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس هستیم، ادامه داد: به طور کلی مقدمات کار در زمینه ورود سهام این شرکت به بورس انجام شده است، ولی این موضوع نیاز به زمان دارد، زیرا ما باید از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شویم.
  • دادفر اضافه کرد:در حال حاضر در زمینه پذیرش پالایشگاه ستاره خلیج فارس به بورس جلسات متعددی با سازمان بورس برگزار شده است، اما ما هنوز اول راه هستیم و قطعا ورود پالایشگاه ستاره خلیج فارس به بورس یک تا دو ماه زمان نیاز دارد.
  • مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بیان کرد: این شرکت به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان هم اکنون جایگاهی راهبردی در توازن انرژی کشور و منطقه ایفا می‌کند.
  • او  تصریح کرد: تلاش می‌شود با ورود این شرکت بزرگ به بورس، امکان حضور بیشتر مردم در بازار سرمایه و جذب نقدینگی و حمایت از بخش تولید محقق شود. گفتنی است؛ پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان در زمینی به مساحت ۷۰۰ هکتار در ضلع غربی پالایشگاه بندرعباس ساخته شده و ظرفیت این پالایشگاه ۳۶۰ هزار بشکه میعانات گازی است که در قالب سه مرحله ۱۲۰ هزار بشکه‌ای در نظر گرفته شده است.

بورس   نفت   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219