#
#
اخبار اقتصادی بورس

اختلاف نوری و نفت حل شد

اختلاف نوری و نفت حل شد
کد: 43533   تاریخ انتشار :۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۴

  • پتروشیمی هنگام خریداری شده و به دلیل تامین خوراک گاز و افزوده شدن محصول آمونیاک و اوره به سبد محصولات نوری حاشیه سود مطمئن و پایداری برای سهامداران در کنار ریسک کمتر ایجاد می شود.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس» تقی صانعی، مدیرعامل پتروشیمی نوری در گفت و گو با صدای بورس اظهار داشت: پتروشیمی هنگام خریداری شده و به دلیل تامین خوراک گاز و افزوده شدن محصول آمونیاک و اوره به سبد محصولات نوری حاشیه سود مطمئن و پایداری برای سهامداران در کنار ریسک کمتر ایجاد می شود.
  • ️در سال ۹۸ توانستیم به ۹۷ درصد از ظرفیت اسمی برسیم و بیش از ۵۰ درصد محصولات خود را صادر و۳۴۰۰ میلیارد تومان سود از این محل برای سهامداران ایجاد کنیم.
  • ️با توجه به اینکه محصولات تولیدی در نوری به صورت مایع هستند و امکان ذخیره سازی ندارند با وجود تحریم ها فروش انجام می شود. در سه ماهه ابتدایی سال ۹۹ توانستیم ۷ درصد بالای ظرفیت اسمی و ۱۲ درصد بالاتر از ظرفیت برنامه ای تولید کنیم.
  • ️در سال گذشته سه موضوع مطالبات در پتروشیمی نوری وجود مغایرت با پتروشیمی جم و شرکت ملی نفت به صورت کامل رفع شد.
  • ️یک مغایرت با شرکت پالایش و پخش داریم که به جاهای خوبی رسیده است. مغایرت دیگر هم مربوط به شرکت بازرگانی پتروشیمی می شود که منتظر رای کمیته داوری هستیم و امیدواریم امسال آن را نیز به ثمر برسانیم.

بورس   پتروشیمی نوری   نوری   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219