#
#
اخبار اقتصادی بورس

بهترین هفته سال برای صادرات فولاد ایران رقم خورد!

بهترین هفته سال برای صادرات فولاد ایران رقم خورد!
کد: 43635   تاریخ انتشار :۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۱

در هفته جاری، قیمت میانگین بیلت صادراتی ایران، با رشد حدوداً ۰.۸ درصدی به ۴۰۰.۵ دلار به ازای هر تن رسید. قیمت میانگین اسلب صادراتی ایران نیز با رشد قابل توجه ۴.۴ درصدی به ۴۲۰ دلار به ازای هر تن رسید. فولاد صادراتی ایران در این هفته رکوردهای قیمتی جدیدی را در سال ۹۹ ثبت کرد و اسلب صادراتی بهترین هفته معاملاتی خود را از ابتدای سال تاکنون تجربه کرد.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس» قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته جاری، نسبت به هفته گذشته حدوداً ۴.۴ درصد افزایش یافته و در محدوده ۴۱۵ تا ۴۲۵ دلار به ازای هر تن معامله شده است. در این هفته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور به محدوده ۳۹۷ تا ۴۰۴ دلار به ازای هر تن رسید که میانگین این قیمت‌ها، ۴۰۰.۵ دلار به ازای هر تن، رشد حدوداً ۰.۸ درصدی را نسبت به قیمت‌های ۵ شهریور نشان می‌دهد.
  • شرکت فولاد مبارکه اصفهان (نماد بورسی #فولاد) این هفته یک محموله اسلب با قیمت فوبِ ۴۲۵ دلار و شرکت فولاد هرمزگان (نماد #هرمز) نیز یک محموله اسلب با قیمت ۴۲۲ به ازای هر تن فروخته است. متال بولتن گزارش داده است که فولاد خوزستان (نماد بورسی #فخوز) در آخرین مزایده خود که این هفته برگزار شده، به دنبال قیمت فوبِ ۴۳۰ دلاری برای اسلب صادراتی است.
  • قیمت بیلت و اسلب در شرق آسیا افزایش یافته و این امر افزایش قیمت بیلت و اسلب صادراتی ایران را در پی داشته است.
  • .
  • .
  • .
  • چیلان

فخوز   فملی   فولاد   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219