۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - 2021 20 Sep
#
#
اخبار اقتصادی بورس

جهش ۶ درصدی تولید محصولات پتروشیمی

جهش ۶ درصدی تولید محصولات پتروشیمی
کد: 43657   تاریخ انتشار :۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۲

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید مجتمع‌های پتروشیمی کشور در پنج ماه نخست امسال به بیش از ۲۵ میلیون تن رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال ۶ درصد رشد داشته است.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  سید جلال میرهاشمی  اظهارکرد: واحد های پتروشیمی با ظرفیت مطلوبی درحال تولید هستند و بسیاری از مجتمع ها رشد تولید را رقم زده اند و در مجموع با تلاش صنعتگران پتروشیمی کشورمان پیش بینی می شود جهش تولید در سال جاری در صنعت پتروشیمی محقق شود.
  • مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از صنایع مادر از مهم‌ترین ارکان توسعه و موتور محرک بخش‌های گوناگون اقتصاد کشور است و رویکرد شرکت ملی صنایع پتروشیمی تکمیل زنجیره تولید، ایجاد تنوع در محصولات ، تامین  خوراک صنایع داخلی و همچنین ارتقاء ارزش سبد محصولات تولیدی در این صنعت پیشرو است.
  • وی با بیان این که در سال جاری با توجه به ظرفیت های موجود و اقدام های در حال انجام ، تمامی شرایط و زیر ساخت ها برای تحقق جهش تولید در صنعت پتروشیمی ایران فراهم شده است گفت:  افزون بر راه اندازی و بهره برداری طرح های جدید، با اقدام های انجام شده  بهره برداری حداکثری از ظرفیت تولید مجتمع های پتروشیمی موجود در دستور کار قرار دارد.

بورس   پتروشیمی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70