#
#
اخبار اقتصادی بورس

هتل‌های مناسب برای سفرهای پاییزی

هتل‌های مناسب برای سفرهای پاییزی
کد: 43905   تاریخ انتشار :۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳

  • شیوع کرونا اگر چه سفرهای زیادی را لغو و انجام مسافرت را محدود به موارد کاری و ضروری کرد، ولی رفته رفته مسافرت نیز مانند سایر ابعاد زندگی بشر با رنگ و بویی جدید به زندگی‌ها بازگشت. همانگونه که پس از گذشت ماه‌های اول از شیوع کرونا رویکرد مردم در حوزه‌های مختلف از قرنظینه به همزیستی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تغییر کرد، در زمینه مسافرت نیز یافته‌ها حکایت از پررنگ شدن رعایت اصول بهداشتی در حین انجام سفر دارد. کرونا سبب شده تا افراد بیش از پیش برای انجام سفرهای خود میل به رزرو هتل داشته باشند.
  • در این شرایط اسنپ‌تریپ که با هتل‌های درجه یک همکاری می‌کند آمادگی دارد تا به تقاضای مردم برای رزرو هتل‌هایی که از خدمات با کیفیتی برخوردارند و نکات بهداشتی را برای پیشگیری از شیوع کرونا به خوبی رعایت می‌کنند، پاسخ دهد. از این رو افراد با اطمینان می‌توانند برای سفرهای خود بهترین هتل‌های کشور را از اسنپ‌تریپ رزرو کنند و سفر بی دغدغه‌ای را برای خود رقم بزنند.
  • هر ساله با آغاز پاییز و خنک‌ شدن هوا موج جدیدی از سفرها آغاز می‌شود. بر همین اساس داده‌ها نیز نشان می‌دهد که تهران و کیش دو مقصد گردشگری مورد توجه مسافران در مهر ماه هستند. دلیل استقبال گسترده از این دو مقصد گردشگری را می‌توان هوای مطبوع ابتدای پاییز برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری دانست. در این راستا اسنپ‌تریپ به مسافران نوید می‌دهد که با بهترین‌ هتل های تهران و کیش قرارداد همکاری دارد. اسنپ تریپ در سالیان گذشته موفق شده خاطره خوشی را از اقامت در هتل ‌های کیش و تهران برای کاربران خود رقم بزند و در حال حاضر نیز این آمادگی را دارد که با توجه به شرایط خاص حاصل از شیوع کرونا کاربران خود را در بهداشتی‌ترین هتل‌های تهران و کیش اقامت دهد.

اسنپ تریپ   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219