#
#
اخبار اقتصادی بورس

قیمت سیمان پاکتی افزایش یافت

قیمت سیمان پاکتی افزایش یافت
کد: 44077   تاریخ انتشار :۱۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۶

بر اساس ابلاغیه انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و با توجه به افزایش قیمت کیسه های پروپیلن قیمت سیمان پاکتی به میزان هر تن ۴۰ هزار تومان افزایش یافت.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  عبدالرضا شیخان روز سه‌شنبه (۱۵ مهرماه) با ارسال نامه‌ای خطاب به مدیران عامل شرکت‌های سیمان، عنوان کرد که با توجه به پیگیری‌های مستمر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و پس از هماهنگی با رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، باتوجه به افزایش قیمت کیسه‌های پروپیلن که ناشی از افزایش قیمت مواد پتروشیمی بوده است، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش نرخ سیمان پاکتی موافقت کرده و مراتب به ۳۱ استان ابلاغ شده است.
  • لذا بر اساس نامه مذکور موافقت با افزایش قیمت سیمان پاکتی به میزان هر تن، ۴۰ هزار تومان نسبت به قیمت‌های مصوب توسط سازمان صنایع استان سیستان و بلوچستان در همان روز (۱۵ مهرماه) صورت پذیرفته است.
  • همچنین تاکید شده است که کارخانجات تولیدی سیمان ترتیبی اتخاذ فرمایند تا از هرگونه کمبود سیمان پاکتی در محدوده توزیعی آن شرکت جلوگیری به عمل آید.

سیمان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219