#
#
اخبار اقتصادی بورس

سیمان گران نشده، پاکت سیمان گران شده است

سیمان گران نشده، پاکت سیمان گران شده است
کد: 44094   تاریخ انتشار :۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۰

دبیر انجمن سیمان می‌گوید: قیمت سیمان گران نشده است؛ بلکه قیمت پاکت سیمان افزایش پیدا کرده است که مجبور شدیم قیمت سیمان پاکتی را افزایش دهیم.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس» باتوجه به افزایش قیمت کیسه‌های پروپیلن که ناشی از افزایش قیمت مواد پتروشیمی بوده است براساس توافقات به عمل آمده میان انجمن سیمان با سازمان حمایت تنها قیمت سیمان پاکتی افزایش پیدا کرد.
  • در همین رابطه دبیر انجمن سیمان در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت سیمان گران شده است یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: قیمت سیمان گران نشده است؛ بلکه قیمت پاکت سیمان افزایش پیدا کرده است که مجبور شدیم قیمت سیمان پاکتی را افزایش دهیم. با توجه به افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی قیمت پاکت هر یک تن سیمان ۴۰ هزار تومان گران شده است.
  • عبدالرضا شیخان اضافه کرد: یعنی هر ۲۰ عدد پاکت سیمان ۵۰ کیلویی تنها ۴۰ هزار تومان افزایش یافته که این رقم ناچیزی است. در غیر این صورت قیمت هر تن سیمان فله‌ای ۲۲۰ هزار تومان است که قیمت آن از تیر ماه گران نشده است.
  • او اظهار کرد: این روزها قیمت مواد پتروشیمی از جمله کیسه‌های پروپیلن بیش از حد گران شده است و مواد پتروشیمی نیز در بورس کالا معامله می‌شود.
  • شیخان با اشاره به وضعیت تولید سیمان گفت: سیمان به وفور در کارخانه‌ها وجود دارد و مشکلی در تامین این کالا وجود ندارد.

سیمان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70