#
#
اخبار اقتصادی بورس

دریافت خدمات غیر حضوری پیشخوان دولت با " اپلیکیشن سکه "

دریافت خدمات غیر حضوری پیشخوان دولت با
کد: 44477   تاریخ انتشار :۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۹

امکان دسترسی به سامانه «پیشخوان هوشمند» از روز دوشنبه سوم آذرماه برای دریافت آنلاین خدمات دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ict روستایی از طریق «اپلیکیشن سکه به‌پرداخت ملت» در جهت سلامتی هموطنان عزیز فراهم خواهد شد.

  • به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، بر اساس این سرویس که برای نخستین‌بار در کشور و با توجه به ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونا و بیانیه ریاست محترم جمهور با همکاری اپراتور آی تی ساز راه‌اندازی شده است، هموطنان عزیز می‌توانند با ورود به قسمت پیشخوان هوشمند در اپلیکیشن سکه شرکت "به پرداخت ملت "و انتخاب نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان به محل زندگی و یا محل کار خود، کلیه درخواست‌های مربوط به خدمات این دفاتر اعم از استعلام و پرداخت عوارض خودرو، تاییدیه تحصیلی ،خدمات پذیرفته‌شدگان تحصیلات تکمیلی ،ثبت نام و احراز هویت سجام ، سهام عدالت، انواع اعتبارسنجی ، آی تی بیمه و آی تی بورس ، آی تی سیم ، سرویس‌های اپراتورهای ارتباطی ، آی تی ثبت و خدمات قوه قضاییه هوشمند و ... را به‌صورت آنلاین و شبانه‌روزی دریافت کنند و نتیجه آن از طریق پیامک به آن‌ها اعلام شده یا بنا بر ضرورت به آدرس پستی آن‌ها ارسال شود.
  • همچنین به جهت دسترسی هموطنان به خدمات ، امکان احراز هویت افراد نیز در این سامانه بصورت غیر حضوری و آنلاین توسط شبکه دفاتر پیشخوان صورت خواهد پذیرفت .
  • لازم به ذکر است ، در این مدت خدمات جدید در سامانه ( پیشخوان هوشمند ) در اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت به هموطنان اطلاع رسانی خواهد شد.
  • یادآور می‌شود برنامه موبایلی سکه را می توانید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند بازار، سیبچه و... یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری (#۲*۷۴۱*) و همچنین از طریق وب‌سایت رسمی شرکت به‌پرداخت ملت به آدرس www.behpardakht.com دریافت نمائید.

به پرداخت   سکه   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219