#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش هم‌افزایی در سیتا با همکاری سابیر و سیمان ساوه

افزایش هم‌افزایی در سیتا با همکاری سابیر و سیمان ساوه
کد: 44496   تاریخ انتشار :۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷

در راستای افزایش هم‌افزایی بین شرکت‌های تابعه سیمان تامین رضا جمارانیان، مدیرعامل سیتا از کارخانه سیمان ساوه بازدید کرد.

  • به گزارش گروه خبری «اخبار بورس»  رضا جمارانیان، مدیر عامل سیتا با اشاره به اینکه باید از ظرفیت‌های داخلی برای پیشبرد اهداف شرکت‌های تابعه استفاده شود، توضیح داد:همکاری مشترک سابیر و سیمان ساوه از جمله پروژه‌هایی است که می‌تواند در تولید سیمان ساوه تاثیر مناسبی داشته باشد. این همکاری در راستای بهره‌برداری از معدن سیمان ساوه، حمل مواد اولیه، انفجارهای معدنی و سایر خدمات استخراج و حمل مواد است.
  • جمارانیان با اشاره به اینکه شرکت سابیر متعهد به انجام و حفظ تعهدات خود تا هفته آینده است، گفت:شرکت سابیر با استفاده از توانایی خود می‌تواند مشکلات موجود را برطرف کند و تا هفته آینده این تعهدات خود را انجام دهد.
  • شایان توجه است، در جریان این بازدید سجادی، مدیرعامل سابیر و صدیقی، مدیرعامل سیمان ساوه موضوعاتی را در خصوص این همکاری مطرح و برای ادامه همکاری مشکلات پیش رو را بررسی کردند.

بورس   ساوه   سیتا   سیمان تامین   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219