#
#
اخبار اقتصادی بورس تحلیل ها

تحلیل تکنیکال شاخص گروه رایانه

تحلیل تکنیکال شاخص گروه رایانه
کد: 44611   تاریخ انتشار :۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۳

  • از ابتدای مهر ۹۱ تا انتهای اسفند ۹۸ شاخص رایانه در یک مسیر کانالیزه نوسان کرده است و مطابق نمودار در تایم فریم هفتگی این کانال در فروردین ۹۹ به بالا شکسته شد و پس از افت و خیز های ماه های اخیر به کانال شکسته شده پولبک زد و در دو برخورد این سطح را لمس نمود. همانگونه که مشاهده می شود روند بلند مدت شاخص همچنان صعودی ست و امید به کسب قله های بالاتر در دوره زمانی سالانه دور از انتظار نیست.
  • در دوره میان مدت شاخص پس از برخورد با سطح معتبر ۵۲ هزار واحدی به سمت بالا بازگشت و به نظر می رسد یک موج موجی را در این نقطه به پایان رسانده است و بازگشت به بالا احتمالا در قالب یک ۳ موجی صعودی شکل خواهد گرفت که موج نخست صعودی می تواند مینیموم تارگت ۷۰ هزار واحدی را نشانه بگیرد و در سناریو تکمیلی احتمال لمس سطوح بیش از ۸۰ هزار واحد با تکمیل سه موج (a-b-c) دور از انتظار نیست.
  • باید در نظر داشت که شاخص رایانه پیشتر قله ۱۰۰ هزار واحدی را لمس نموده بود که اگرچه با اعداد کنونی فاصله دارد اما عزم شاخص برای رسیدن به این سطح برای دوره میان مدت جدی ست که در این مسیر توجه به سطوح ۸۰ تا ۱۰۰ هزار واحد می تواند با اهمیت باشد.

تحلیل تکنیکال   شاخص رایانه   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219