#
#
اخبار اقتصادی بورس

استاندار کرمان: واگذاری معادن به مجتمع مس شهید باهنر را در اولویت داریم

استاندار کرمان: واگذاری معادن به مجتمع مس شهید باهنر را در اولویت داریم
کد: 44989   تاریخ انتشار :۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲

مدیرعامل و اعضا هیات مدیره این شرکت با استاندار کرمان دیدار کردند.

  • به نقل از روابط عمومی مس باهنر، استاندار کرمان، مجتمع مس شهید باهنر را از واحدهای صاحب نام و موفق استان برشمرد و گفت:واحدهایی که سابقه روشن فعالیتی دارند، مورد توجه استان خواهند بود و طرح توسعه و واگذاری معادن به مجتمع مس شهید باهنر را در اولویت داریم.
  • زینی وند با اشاره به اینکه پیگیر تفویض اختیارات به استان‌ها در حوزه معادن هستیم ادامه داد:بسیاری از معادن غیرفعال هستند و تنها افرادی پروانه را دریافت کرده و آنها را بلاتکلیف گذاشته‌اند.
  • وی تاکید کرد: این معادن باید فعال شوند و در اختیار افراد باانگیزه کار و اشتغال قرار گیرند.
  • در این دیدار مجید ضیائی مدیرعامل مس باهنر، ضمن تبریک انتصاب استاندار جدید گزارشی از مدت ۱۶ ماه حضور خود بیان داشت و به اقدامات ۹ ماهه سال ۹۹ اشاره کرد.
  • مدیرعامل مس باهنر با اشاره به تولید، فروش داخلی و صادرات این شرکت اعلام داشت:در سال جهش تولید این شرکت توانست با دستیابی به تولید ماهانه ۳۴۵۰ تن محصولات مسی برای نخستین بار رکورد جدیدی را در تاریخ فعالیت خود ثبت کند.
  • وی همچنین به تولید محصول استراتژیک لوله های آلیاژی برای رفع نیاز کشور و آغاز صادرات آن و نیز به انجام صادرات ریلی برای اولین بار در تاریخ مس باهنر اشاره کرد.
  • تشکیل تیمهای عارضه یابی مشکلات کارخانجات، اقدام برای راه اندازی فروش اینترنتی و پرتال مشتریان، تولید محصولات جدید بمنظور جلوگیری از خروج ارز از جمله مواردی بود که مدیرعامل مس باهنر در ادامه به آن پرداخت.

بورس   فباهنر   مس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219