#
#
اخبار اقتصادی بورس

ثبت یک رکورد جدید در کارخانه نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران

ثبت یک رکورد جدید در کارخانه نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران
کد: 45329   تاریخ انتشار :۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹

کارخانه نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران، موفق به تحقق اهداف تولید سال جاری، ۵۲ روز زودتر از پایان سال شد. هدف گذاری سال ۹۹ برای نورد سنگین، تولید ۱۹۵ هزار تن انواع محصول شامل ۴۵ هزارتن مقاطع گرد و تسمه و ۱۵۰ هزار تن بیلت بود که این میزان در ۱۰ ماهه نخست سال ۹۹ محقق شد.

  • کارخانه نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران، موفق به تحقق اهداف تولید سال جاری، ۵۲ روز زودتر از پایان سال شد. هدف گذاری سال ۹۹ برای نورد سنگین، تولید ۱۹۵ هزار تن انواع محصول شامل ۴۵ هزارتن مقاطع گرد و تسمه و ۱۵۰ هزار تن بیلت بود که این میزان در ۱۰ ماهه نخست سال ۹۹ محقق شد.
  • این کارخانه در ۱۰ ماهه سال ۹۹ در مقایسه با ۱۰ ماهه سال ۹۸ حدود ۲۰درصد افزایش تولید داشته؛ در حالی که در این مدت زمان به دلیل تعمیرات اساسی، زمان در دسترس برای تولید ۱۲روز کمتر از سال گذشته بوده است.
  • رسیدن به هدف ۱۹۵ هزار تن تولید آنهم ۵۲ روز مانده به پایان سال و با تولید بیش از ۶۳ هزار تن مقاطع گرد و تسمه و ۱۳۲ هزار تن بیلت افتخاری است که حکایت از تلاشی بی وقفه در سخت ترین ساله ای تحریم و شرایط اقتصادی دارد.
  • گفتنی است کارخانه نورد سنگین از معدود کارخانه های فولاد آلیاژی در کشور و منطقه می باشد که قابلیت تولید انواع فولاد های آلیاژی را در مقاطع چهارگوش، تسمه و گرد از قطر ۶۰ میلیمتر تا ۲۰۰ میلمتر دارد. در ۵ سال گذشته، این کارخانه روند خود را در مسیر رشد و پیشرفت حفظ نموده و تاکنون تولید خود را به میزان ۳۶% از لحاظ تناژ تولید افزایش داده است.
  • .
  • .
  • چیلان

بورس تهران   فولاژ   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219