#
#
اخبار اقتصادی بورس

بهبود تقاضا و رشد قیمت اسلب CIS

بهبود تقاضا و رشد قیمت اسلب CIS
کد: 45598   تاریخ انتشار :۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴

  • معدن۲۴: صادر کنندگان اسلب سی آی اس نرخ های پیشنهادی فروش خود را به دنبال بهبود وضع تقاضا و همچنین بالا رفتن قیمت محصولات پایانی فولادی و مواد اولیه در روزهای گذشته افزایش دادند. به همین دلیل بهای هر تن اسلب این منطقه که در روزهای گذشته ۶۲۰ تا ۶۳۰ دلار معامله می شد، مطابق ارزیابی های جدید با افزایشی ۳۰ دلاری به ۶۵۰ تا ۶۶۰ دلار رشد داشته است.
  • در روز گذشته محموله های اسلب این منطقه بسته به تامین کننده و مقصد صادراتی ۶۵۰ تا ۶۶۵ دلار فوب دریای سیاه موجود بودند. ترکیه به عنوان خریدار پای ثابت این محصول سی آی اس نرخ های پیشنهادی فروش بالاتر را به دلیل رشد بهای محصولات پایانی این کشور و همچنین قراضه وارداتی قابل قبول می داند.
  • برای مثال قیمت ورق گرم صادراتی ترکیه که تا هفته ی قبل ۷۳۰ تا ۷۴۰ دلاری بود در روزهای اخیر به ۷۵۰ تا ۷۷۰ دلار افزایش داشته است. همچنین قیمت قراضه ی وارداتی ترکیه با رشد ۹ دلاری هفتگی به ۴۱۳ دلار در تن صعود داشته است. گفتنی ست قیمت های برای ایتالیا دیگر مقصد صادراتی سی آی اس هم در محدوده ی ۶۵۵ تا ۶۶۰ دلار قرار گرفته است.

بورس   فولاد   

نظرات(1)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70